چیزی که کارشناسان می گویند شما باید انجام دهید زمانی که بیرون رفتن در طول COVID

به عنوان آب و هوا گرم و بیشتر در فضاهای عمومی باز به مکان های شما ممکن است تعجب در مورد خطرات درگیر در رفتن خارج. اول, مهم است که توجه داشته باشید که کارشناسان توصیه می کنند در خارج از منزل به طور منظم برای سلامت روحی و جسمی. هنوز هم وجود دارد که اقدامات احتیاطی شما باید نگه دارید در ذهن خود را برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کوروناویروس.

نگه داشتن خواندن برای آنچه شما نیاز به دانستن!

person holding mask

شاتر

فراموش کردن یک, ماسک

وقتی رفتن خارج, شما ممکن است فکر می کنم شما می توانید جست و خیز اما شما واقعا نمی باید. به گزارش نیویورک تایمزوقتی که می آید به سوالات در اطراف ایمن ماندن در خارج از منزل “کارشناسان باید یک پاسخ ساده: تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک زمانی که امکان پذیر نیست.”

با که در ذهن هر چند شما ممکن است نیاز به پوشیدن یک ماسک کل زمانی که شما در خارج به خصوص در کمتر مکان های شلوغ, شما همیشه باید یکی را فقط در مورد.

woman wearing mask

شاتر

وجود دارد دیگر اقدامات شما می توانید برای کاهش خطر خود را به عنوان به خوبی-مانند نگه داشتن در حال حرکت است.

با توجه به مقاله شان سؤ-Lin یک مدرس در دانشگاه ییل جکسون موسسه امور جهانی می گوید: “خطر پایین تر است در خارج از منزل اما صفر نیست و من فکر می کنم این خطر بالاتر است و اگر شما دو نفر که ثابت هستند و در کنار یکدیگر برای مدت زمان طولانی مانند در ساحل, پتو به جای افرادی که در حال راه رفتن و عبور از هر یک از دیگر.”

people walking

شاتر

این نیز مهم است برای نگه داشتن تعدادی از مردم کم است. امن ترین مسیر برای نگه داشتن خود را در فضای تجمعات محدود به افرادی در خانواده شما.

با توجه به این مقاله وجود دارد هنوز هم اقدامات احتیاطی شما می توانید اگر شما را ملاقات دوستان است. “اگر شما تصمیم به دیدار با دوستان شما در حال افزایش خطر خود را, اما شما می توانید اقدامات احتیاطی. آن مهم است برای حفظ تجمعات کوچک است. آیا به اشتراک گذاری مواد غذایی, ظروف و یا نوشیدنی; نگه داشتن دستان خود را تمیز کردن و نگه داشتن حداقل شش فوت از افرادی که نمی زندگی می کنند در خانه خود” مقاله توضیح می دهد.

people sitting on bench

شاتر

با این نکات را در ذهن وجود دارد راه برای ایمن ماندن و سالم نگه داشتن خود را در حالی که هنوز در خارج برای لذت بردن از آب و هوای گرمتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>