همه ما می دانیم سالم گرد رژیم غذایی ضروری برای موفقیت از دست دادن وزن. اما آیا شما می دانید که زمان از روز می خورید نیز نقش مهمی در چگونه بسیاری از پوند شما را از کمر خود را?

اواخر شب وعده اغلب منجر به عادات ناسالم و افزایش وزن ناخواسته. وجود دارد حتی برخی از غذاهای شما باید در همه هزینه ها به خصوص در شب برای جلوگیری از احتمال افزایش چربی.

این هیچ راز است که ما اغلب می خواهند چیزی شیرین پس از آخرین وعده غذایی شام از روز است. اما کسانی که رفتار شیرین چوب در اطراف ناخواسته ترین راه طولانی پس از جوانه های چشایی خود را راضی هستند. نوعی دسر مواد غذایی مانند بستنی و کوکی ها بالا مواد غذایی برای جلوگیری از زمانی که شما به دنبال یک رژیم غذایی به خصوص در شب هنگامی که شما بیشتر در معرض ابتلا به پرخوری انواع دسر و تنقلات.

woman holding t.v. remote

شاتر

با توجه به یک مقاله توسط متخصص تغذیه Trinh لو بهتر است برای جلوگیری از غذاهای ماشه در شب.

Le توضیح می دهد که باعث غذاها غذاهایی که قلاب شما پس از یک گاز مانند تراشه کوکی ها و بستنی. “این به آن معنا نیست شما باید برای از بین بردن آنها را از رژیم غذایی خود را به طور کامل اما بهتر است برای جلوگیری از مصرف آنها را در شب هنگامی که شما بیشتر احتمال دارد به پرخوری” لو می گوید. این نوع از غذاها به خصوص کمی بیش از حد آسان به پرخوری هنگامی که شما مشغول و مصرف در تماشای تی.v. و حال بر روی تلفن خود را در اواخر شب.

chocolate chip cookies

شاتر

حتی زمانی که شما هدایت روشن از تنقلات و دسر در شب, این مهم است که سعی کنید برای جلوگیری از خوردن هنگامی که شما تا به حال خود را در شب شام به طوری که شما می توانید جلوگیری از پرخوری هر چیزی در اواخر شب.

ice cream in bowl

شاتر

یک قاعده ی و خوب به دنبال این است که به تدریج کمتر بخورید در طول روز با خوردن زیادی صبحانه متوسط ناهار و کوچکتر شام پس افرادی که خوردن اکثر مواد غذایی خود را در شب و تمایل به پرخوری در شب به دلیل کمبود کالری در روز قبل از آن. بدن خود را overcompensates در شب را برای عدم تغذیه در طول روز زمانی که شما لازم نیست به اندازه کافی غذا خوردن در طول روز است.

ice cream cookie sandwich

شاتر

چگونه می توانم شما را متوقف و خود را از overindulging در مواد غذایی در شب ؟ اجازه دهید ما می دانیم شما بهترین راهنمایی از دست دادن وزن در نظرات زیر!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de