نقد و بررسی – من صرف مقدار زیادی از زمان استفاده از هدفون که آیا برای AV ویرایش و یا محل کار و یا گوش دادن به موسیقی و یا تماشای فیلم ها/فیلم. من همیشه هیجان زده به تست مجموعه ای جدید از هدفون و من همیشه بی طرف بدون در نظر گرفتن هزینه تا زمانی که من آنها را به آزمون. بیایید ببینید اگر این TaoTronics SoundSurge 90 فعال سر و صدا لغو هدفون بلوتوث تحت تاثیر قرار دادن من.

آنچه در آن است ؟

این TaoTronics SoundSurge 90 فعال سر و صدا لغو هدفون بلوتوث یک بسته-بیش-از-گوش مدل با 35 ساعت از زمان پخش. امکانات عبارتند از ساخته شده است در میکروفون فعال لغو سر و صدا با تکنولوژی feed-forward و بازخورد ANC برای کاهش سر و صدای محیط تا 30dB, بلوتوث, 5 0 تکنولوژی USB شارژ سریع تا 2hrs استفاده پس از 5 دقیقه شارژ سریع و ساخته شده در باتری قابل شارژ است که می تواند به طور کامل شارژ در 45 دقیقه برای 35hrs از پخش موسیقی است.

چه در جعبه

1 X Taotronics بی سیم هدفون Anc
1 X USB کابل شارژ
1 X 3.5 mm Audio Cable
1 عدد کیف حمل و نقل
1 عدد راهنمای کاربر

طراحی و امکانات

ویژگی های

 • ترکیبی فعال لغو سر و صدا با تکنولوژی feed-forward و بازخورد ANC برای کاهش سر و صدای محیط تا 30dB به صورت کامل موسیقی غوطه ور شدن در روشن کردن ANC سوئیچ شنیدن آنچه که شما می خواهید – حتی در محیط های پر سر و صدا مانند یک دفتر کافه, اتوبوس, قطار, ماشین, و غیره
 • شفاف صدای استریو TaoTronics هدفون بی سیم مجهز به 40mm پویا راننده, پمپ, کردن, ترد, صدای استریو و قدرتمند باس عمیق با دقت و وضوح فوق العاده ای برای افزایش تجربه گوش دادن آخرین بلوتوث 5 0 فن آوری فراهم می کند نشکن اتصال بی سیم صدا و عالی
 • USB شارژ سریع پیشرفته فناوری شارژ سریع جریان موسیقی به 2hrs پس از 5 دقیقه شارژ سریع ساخته شده در باتری قابل شارژ می تواند به طور کامل شارژ در 45 دقیقه برای 35hrs پخش موسیقی
 • در تمام طول روز بدون وقفه گوش دادن در یک شارژ کامل TaoTronics بیش-گوش هدست ارائه می دهد همهجانبه موسیقی تا 35hrs (فقط با بلوتوث) یا 30hrs پخش موسیقی (با بلوتوث و ANC در)
 • بهینه سازی مناسب برتر راحتی نرم شیرازه پد پیشانی بند قابل تنظیم و 90° چرخشی محور هستند ارگونومی طراحی شده به تناسب کانتور منحصر به فرد خود سر بدون درز مناسب برای تمام طول روز با پوشیدن حافظه فوم earpads با پروتئین چرم پوشش می توانید به طور کامل پوشش خود را گوش و کاهش فشار اضافی برای راحتی

مشخصات

نوع: سقفی
راننده: 40mm
کدک های صوتی: SBC, AAC
شارژ پورت: USB-Micro
بلوتوث نسخه: V5.0
بلوتوث انتقال دامنه: ≧10M
مدت زمان شارژ: 300h
زمان پخش: BT + ANC 30ساعت / BT 35h
زمان شارژ: 45 دقیقه

این هدفون از پلاستیک ساخته شده و یک پایان خوب. در سمت بیرونی earcups وجود دارد برندسازی و سر و صدا لغو میکروفن. این earpads نرم و راحت است و فوم غشاء در داخل هر earcup را پوشش می دهد که راننده است. داخل شیرازه نیز خالی.


کنترل ها در لبه بیرونی در اطراف حق earcup و میکرو USB پورت شارژ و باتری/نشانگر شارژ LED در سمت چپ earcup. به عنوان زیر نشان داده شده است کنترل در سمت راست earcup هستند (Volume + /-, قبلی / آهنگ بعدی), (روشن / خاموش مکث / بازی / چندکاره), (1/8″ جک صوتی), (ANC روشن / خاموش ANC حالت) و در سمت چپ earcup (micro USB)L/R نشانه گذاری در داخل شیرازه درست در بالای هر earcup. هر دو earcups می تواند مانع شدن مفصل گردنده و شیرازه گسترش خود را برای مطابقت با اندازه سر.


عملکرد

هدفون آمده در یک جمع و جور زیبا در مورد حمل و برابر به راحتی به مورد. نیز وجود دارد یک جیب در مورد راهنمای کاربر و کابل و غیره.

یک بار به طور کامل شارژ آنها گذشته زمان بسیار طولانی قبل از آنها نیاز به شارژ. هنگامی که شما قدرت آنها را در حالی که پایین نگه داشتن دکمه قدرت آنها را به حالت مرتبطسازی است. هدفون جفت به سرعت و به راحتی و با اتصال بلوتوث جامد باقی می ماند. این ANC را می توان روشن و خاموش کردن و به خوبی کار می کند. تفاوت بین روشن و خاموش کردن حالت به عنوان حالت سفر در اتاق کار, حالت, حالت محیط کاملا محسوس بود.

هنگامی که با استفاده از این هدفون برای تلفن من می توانید بشنوید طرف دیگر به خوبی و بالعکس.

برای گوش دادن به موسیقی من تست هدفون با گوش دادن به ژانرهای مختلف از جمله معاصر جاز گوش دادن آسان, انجیل, سنگ, روح, کشور های غربی و رگی. در حالی که پایین Mids و اوج در حال حاضر آنها فاقد مربوطه محدوده و پایین کمی گل آلود است. با این حال ارائه است که خالی از هر گونه محسوس اعوجاج حتی در بالاترین حجم آن محدود است.

عملیات

قدرت روشن / خاموش را فشار دهید و نگه دارید دکمه های چند منظوره برای 2 ثانیه
شماره گیری مجدد: دکمه پاور را فشار دهید دو بار
کنترل صوتی: را فشار داده و نگه دارید دکمه های چند منظوره برای 1 ثانیه
پاسخ تماس: زمانی که یک تماس ورودی وجود دارد را فشار دهید دکمه های چند منظوره
رد تماس: زمانی که یک تماس ورودی وجود دارد را فشار دهید و نگه دارید دکمه های چند منظوره برای 1 ثانیه
پایان تماس: طی یک تماس را فشار دهید دکمه های چند منظوره
قطع تماس: طی یک تماس را فشار دهید دکمه میکروفون یک بار. مطبوعات دوباره به حالت عادی تماس
انتقال تماس: طی یک تماس شما را فشار دهید و نگه دارید دکمه های چند منظوره برای 1 ثانیه به انتقال تماس ها بین گوشی و هدست
تماس دوم: هنگامی که وجود دارد یک دوم تماس های دریافتی (ب) در این دوره از یک تماس (A) • دکمه های چند منظوره را فشار دهید یک بار برای پاسخ به B و آویزان کنید · دکمه های چند منظوره را دوبار فشار دهید برای پاسخ به B و در انتظار یک · را فشار داده و نگه دارید دکمه های چند منظوره برای 2 ثانیه به رد ب در تماس دوم را فشار دهید دکمه های چند منظوره دو بار برای انتقال تماس های بین A و B
Volume + /-: دکمه Volume + / – دکمه
مکث / بازی: را فشار دهید دکمه های چند منظوره
قبلی / آهنگ بعدی: را فشار داده و نگه دارید Volume + / – دکمه
ANC روشن / خاموش را فشار دهید و نگه دارید ANC دکمه روشن / خاموش ANC تابع با ANC شاخص چشمک زن نارنجی / خاموش کردن
ANC حالت: زمانی که ANC فعال است هر زمان که شما فشار ANC دکمه یک بار سه حالت (حالت سفر در اتاق کار, حالت, حالت محیط) در حال تغییر متناوب.

این هدفون راحت و مناسب هست.

چیزی که من دوست دارم

 • کیفیت ساخت مناسب و معقول
 • کافی بستن فشار
 • موثر لغو سر و صدا
 • راحت برای پوشیدن دارم برای ساعت
 • پاک کردن تماس های تلفنی
 • طولانی شارژ باتری
 • شارژ سریع

آنچه که من می خواهم تغییر

 • نمایندگی بهتر از این محدوده فرکانس (پایین Mids و اوج)

افکار نهایی

در حالی که من ذکر کرده اند که کمبود این هدفون در تولید موسیقی آنها قطعا نه بد یا غیر قابل قبول است. تلفن تماس با کیفیت فوق العاده است به خوبی کار می کنند برای گاه به گاه فیلم/ویدئو مشاهده و برای مثال به موسیقی اگر audiophile کیفیت نیاز نیست. آنها راحت برای پوشیدن و لغو سر و صدا به خوبی کار می کند. با توجه به قیمت ویژه هنگامی که در مقایسه آنها با هزینه “true” هدفون های audiophile آنها یک معامله خوب است.

قیمت: $69.99 ($72.99 @TaoTronics سایت)
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط TaoTronics.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de