استارباکس فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

استارباکس است پشت برش کارگر ساعت!

این شرکت اعلام کرد که آن را ممکن است بیشتر به مقیاس کارمند ساعت به مطابقت خود را کاهش عملیات در ایالات متحده در میان رمان شیوع کروناویروس.

ادامه مطلب: Costco فقط چیزی را نشان داد عمده-و مشتریان ناجور

در پیش بینی که فروش ناخالص نمی خواهد به طور کامل بهبود می یابند تا حداقل از این سقوط و این واقعیت است که آن را نگه داشتن عملیات به درایو از طریق و حمل کردن تنها, کافی شاپ های زنجیره ای اظهار داشت که این تشویق کارمندان را به مرخصی بدون حقوق تا آن زمان.

استارباکس Corp. خواهد شد نگه داشتن اتاق ناهار خوری در بسیاری از آن هزاران نفر از ایالات متحده مکان های بسته در حال حاضر در میان COVID-19 بیماری همه گیر. تصمیم به اصلاح کارگر ساعت نشده بود به آرامی گرفته شده; در بیانیه ای با عنوان “ساخت یک پل برای آینده ما” مدیر عامل کوین جانسون اظهار داشت که کارکنان خواهد بود قادر به نگه داشتن خود از دسترسی به مزایای بهداشت و درمان.

ادامه مطلب: هدف فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

استارباکس است که در میان بسیاری از فست فود های زنجیره ای تصمیم گیری برای بازگشایی و حفظ کارکنان در میان بحران است. در واقع آنها شده است نشان می دهد برای برخی از زمان است که آنها ممکن است نیاز به مقیاس کارگر ساعت. کارگران خواهد شد برخی از زمان برای تصمیم گیری اگر آنها می خواهند برای رفتن بیکاری یا نه.

علاوه بر این اعتراضات را برانگیخت با قتل جورج فلوید داده اند برخی از زنجیر مانند CVS و تمام غذاهای یک دلیل برای ماندن بسته–حداقل برای زمان حال.

ادامه مطلب: Walmart فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون–ما می تواند آن را باور نمی کند!

ما شخصا کشیدن برای استارباکس کارکنان–و نمی توانید صبر کنید تا زمانی که آن را امن برای بازدید از همه مورد علاقه ما لطفا (استارباکس شامل!) یک بار دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>