CVS فقط یک اطلاعیه–ببینید که چرا مردم هیجان زده در مورد اخبار

اگر چهار ماه از پناه در محل را ترک کرده است شما در نیاز به برخی از جدی مراقبت از خود CVS است که در اینجا برای کمک به. معشوق داروخانه با نام تجاری فقط عرضه زندگی بهتر توسط CVS یک بازی در حال تغییر جدید مجموعه ای از ویتامین ها و مکمل های محصولات مراقبت شخصی و بیشتر طراحی شده است تا با تمرکز بر سلامتی و تندرستی شما آسان تر و در دسترس تر از همیشه.

این مجموعه شامل 80 محصولات در دسته بندی از جمله دستگاه گوارش, سلامت, دهان و دندان, مراقبت از پوست نوزاد, مراقبت و cold & flu. و این را دریافت کنید: در هنگام ایجاد زندگی بهتر توسط CVS نام تجاری تصمیم به قرار دادن یک واقعی تاکید بر عنصر شفافیت و پایداری. این بدان معناست که این محصولات در سراسر تمام دسته ها از ویژگی های بسته بندی که 80%+ قابل بازیافت و مواد تشکیل دهنده آن بوده است پایدار منابع. اما این همه نیست! بسیاری از زندگی بهتر توسط CVS محصولات نیز USDA Certified Organic, Non-GMO, Gluten-Free, گواهی, وگان و ظلم و ستم رایگان. باور نکردنی, درست است؟!

پس فقط به آنچه شما می توانید انتظار برای پیدا کردن در هنگام خرید زندگی بهتر توسط CVS? واقعا وجود دارد چیزی برای هر کس. نیاز به یک خلق و خوی-افزایش? سعی کنید زندگی بهتر استرس و خلق و خوی پروبیوتیک. می خواهم قوی تر و طولانی تر از مو و ناخن ؟ درمان خود را به زندگی بهتر بیوتین. رهبری به ساحل ؟ بدون زندگی بهتر معدنی بدن کرم های ضد آفتاب!

در اینجا واقعا هیجان انگیز اخبار: هیچ چیز در زندگی بهتر توسط CVS مجموعه ای بیش از $27. واقعا! شما در حال گرفتن متفکرانه-, پایدار-طراحی محصولات بهداشت و سلامتی در قیمت است که احساس غیرواقعی… به جز آنها هستند!

زندگی بهتر با CVS است که در حال حاضر در دسترس در فروشگاه cvs.com بنابراین منتظر نیست برای انبار کردن!

فروشگاه زندگی بهتر توسط CVS در حال حاضر

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>