وندی رو عمده واکنش های پس از آن آشکار شد که این فست فود زنجیره ای اهدا کرده است پول را به رئیس جمهور تهمت را گشتند مبارزات انتخاباتی. به زودی #WendysIsOverParty شروع روند در توییتر.

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن.

Wendy's

شاتر

با توجه به کسب و کار خودی جیمز Bodenstedt مدیر موی کوس., یک franchisee وندی را اهدا کرده است $440 ooo مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. در ماه مارس او اهدا $200,000 برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی PAC.

این مقاله ادامه “در اواسط ماه مه در کاخ سفید اعلام کرد که موی کوس. مدیر عامل جیمز Bodenstedt خواهد شرکت در این میزگرد.”

Wendy's meal

شاتر

کسب و کار خودی توضیح میدهد: “موی کوس. صاحب و عمل صدها وندی تاکو بل و Pizza Hut مکان در سراسر ایالات متحده آمریکا, ساخت Bodenstedt اولین فست فود franchisee به عموم توصیه کاخ سفید در مورد چگونگی کمک به صنعت رستوران بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

Wendy's

شاتر

هنگامی که مردم در مورد کمک های مالی, #WendysIsOverParty شروع روند در توییتر با بسیاری از مردم تعهد آنها دیگر نمی خواهد حمایت از فست فود های زنجیره ای.

Wendy's

شاتر

وندی پرداخته است جنجال به طور مستقیم اما صحبت کردن در حمایت از زندگی ماده در حساب کاربری توییتر خود را.

در ژوئن 3, حساب توئیتر خود نوشت, “صدای ما خواهد بود هیچ چیز بدون فرهنگ سیاه و سفید. در حال حاضر بسیاری از مردم در حال صدمه زدن به دلیل آشکار نژادپرستی علیه مردم سیاه و سفید. صدای آنها باید شنیده شود. دوره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de