این با شما تماس بیکینی?! Emily Ratajkowski آن ها در حال ریختن از این ریزه کوچک کت و شلوار

Emily Ratajkowski است که قطعا هیچ غریبه ای به سلب کردن و نشان دادن بدن خود در Instagram در برخی واقعا به سختی وجود دارد به نظر می رسد. اما زمانی که ما شاهد این تصویر از آنچه او به پیاده روی بروید ما فک کاهش یافته است به زمین!

سبزه, دخترک معصوم, چپ بسیار کمی به تخیل پوشیدن یکی از ریزترین حالا ما تا کنون دیده ام…به خصوص در حالی که پیاده روی! او عنوان این پست “Adventurin” و بیش از 1.3 m را دوست دارد از او 26.5 متر پیروان. شاید برخی از کسانی که دوست دارد برای EmRata فوق العاده زیبا و دلفریب, سگ, اما ما کاملا مطمئن هستیم بسیاری از آنها در ترس از او بیکینی و بدن که به سختی وجود دارد سرخ لباس شنای زنانه دوتکه.

ادامه مطلب: EmRata فقط Flaunted منحنی او در جذاب پلنگ بیکینی همیشه

خواهیم پذیرفت که EmRata سرخ لباس شنای زنانه دوتکه رشته احتمالا برای همه نیست–به خصوص برای پیاده روی و یا پیاده روی در جنگل! اما ما از عشق و فوق العاده تحت تاثیر قرار گرفته به یاد بگیرند که لباس شنای زنانه دوتکه طراحی شده توسط EmRata خودش–و بخشی از Inamorata خط. بنابراین ما تا به حال به پیگیری برخی از کردن دقیق لباس شنای زنانه دوتکه (duh) و برداشت چند ما دیگر مورد علاقه دو قطعه از خط.

فروشگاه در حال حاضر به EmRata را نگاه کنید:

Neptune Bottom

Inamorata نپتون پایین ($75)

Neptune Top

Inamorata نپتون بالا (75 دلار)

Melba Bottom

Inamorata سرخ کرده وبرشته پایین (80 دلار)

Melba Top

Inamorata سرخ کرده وبرشته بالا (85 دلار)

Orpheus Top

Inamorata ارفیوس موسیقی دادن و شاعر بالا (75 دلار)

Orpheus Bottom

Inamorata ارفیوس موسیقی دادن و شاعر پایین ($75)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>