خارج شده و فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه ما می توانید آن را باور نمی کند!

خارج شده و فقط یک اطلاعیه در مورد خود فروشگاه ساعت. این خرده فروش اعلام کرد که این امر می تواند خود ادامه می دهد ارشد, خرید ساعت برای کمک به محافظت از آن با افزایش خطر ابتلا Covid-19.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

walmart

شاتر

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز “[خارج] خرید ویژه ساعت برای سالمندان و کسانی که بیشتر در معرض تمدید شده است. در ابتدا تعیین شده در ساعت مارس آغاز شد و به پایان رسید در اواخر ماه آوریل بود اما تمدید طریق ممکن است و در حال حاضر تا اطلاع ثانوی.”

walmart

شاتر

خارج ذخایر زمان برای ارشد آن ساعت در روز سه شنبه از 6 تا 7 هستم. این ساعت برای مشتریان 60 سال سن و مسن تر که ممکن است آسیب پذیر تر است. خارج از داروخانه ها و چشم انداز مراکز نیز باز در طول ارشد در ساعت است.

walmart

شاتر

بیانیه خود ادامه داد: “همانطور که برای ساعت های عامل در حال حاضر اولویت ما این است که ساخت خدمات اضافی در دسترس (auto مرکز مراقبت از چشم انداز مرکز, و غیره.) آن را به عنوان امن به انجام این کار. پس از آن ما تصمیم بگیرند بهترین روش برای گسترش ساعت.”

walmart

شاتر

خارج شده است نه تنها شرکت را به این بیانیه.

شام را له, Costco, هدف, باشگاه سام و دلار درخت باید همه مشابه ساخته شده تصمیم گیری زمانی که آن را می آید به فروشگاه ساعت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>