این هیچ راز است که شروع روز خود را بر روی پای راست خود را در طول سفر از دست دادن وزن انجام شود بهتر است در صبحانه.

در حالی که انتخاب مواد غذایی سالم به غذا خوردن در یک صبح پر مشغله است که کلیدی برای موفقیت از دست دادن وزن خود را صبح نوشیدن انتخاب نیز نقش زیادی در رژیم غذایی خود را.

این جای تعجب نیست که نوشیدن مقدار زیادی از آب ضروری است برای هر رژیم غذایی سالم است. نوشیدنی های دیگر مانند مخلوط نیز یک راه عالی برای دزدکی حرکت کردن در یک تن از میوه ها و سبزیجات سالم اولین چیزی که در صبح است. اما اجازه دهید به نوبه خود توجه ما را به یکی از محبوب ترین صبحانه نوشیدنی: قهوه.

pouring creamer into coffee

شاتر

با توجه به Healthline قهوه در واقع بسیاری از فواید باور نکردنی. یکی از مزایای آن این است که قهوه می تواند کمک به شما در سوزاندن چربی از آنجا که کافئین موجود در قهوه باعث افزایش متابولیسم بدن شما. چه شگفت انگیز است؟!

cup of black coffee

شاتر

اگر چه قهوه خود را نسبتا سالم است, نوشیدن قهوه اضافی مانند قند و creamers می توانید تمام از قهوه مزایای تغذیه از پنجره به بیرون. در واقع شما واقعا نباید اضافه کردن شیرین creamers به قهوه به دلیل آن می تواند منجر به افزایش وزن ناخواسته.

coffee with creamer

شاتر

در مصاحبه با Byrdie ثبت متخصص کریستن Carli به راحتی می شکند چگونه به رویکرد خامه قهوه دفعه بعد که شما یک فنجان جو.

“از خودتان بپرسید: چه مقدار قهوه می توانم شما را در هر فنجان? چگونه بسیاری از فنجان آیا شما نوشیدن هر روز صبح ؟ بسته به نوع قهوه و چقدر شما را در قهوه خود را هر روز صبح شما به راحتی می توانید آمار خود را بر روی محدود کردن قند اضافه شده در هر روز” Carli توضیح می دهد. ما نمی تواند آن را گفته اند بهتر است خودمان!

black coffee

شاتر

آن را به بهترین و سالمترین به چوب به یک ساده ، اما یک چلپ چلوپ از شیر خوب است هنگامی که آن را در حد اعتدال. به یاد داشته باشید ولگرد دور از شیرین creamers به خاطر کمر خود را.

چه شما رفتن به قهوه سفارش ؟ اجازه دهید ما می دانیم مورد علاقه خود را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de