اگر شما می خواهید جوان تر به دنبال پوست و به دنبال به روز رسانی خود را صبح روال اضافه کردن برخی از غذاهای ضد پیری برای صبحانه شما, راه عالی برای شروع است. برخی از غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان و مواد مغذی است که می تواند کمک به کاهش چین و چروک و نگه داشتن پوست شما به دنبال جوان. به علاوه اضافه کردن این مواد مغذی به رژیم غذایی خود می تواند منجر به عمده پوست مزایای.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یکی از مواد غذایی شما باید به خوردن هر روز صبح برای جوان تر به دنبال پوست!

papaya

شاتر

پاپایا

خوردن پاپایا یک راه عالی برای بهبود ظاهر پوست خود را. پاپایا تن از مواد تشکیل دهنده–آنتی اکسیدان ها و ویتامین و مواد معدنی–که می تواند پوست خود را با کاهش لک و چین و چروک.

با توجه به Healthline, “طیف گسترده ای از آنتی اکسیدان ها در پاپایا کمک می کند تا به مبارزه با رادیکال های آزاد و تاخیر ممکن است نشانه ای از پیری است.”

papaya

شاتر

به علاوه Healthline توضیح می دهد که پاپایا نیز ضد التهابی ناشی از یک آنزیم به نام پاپائين و خواص ضد التهابی آن می تواند کمک کند که آن را می آید به ضد پیری است.

با در ذهن داشتن برخی از پاپایا در روزانه خود را صبح امروز معمول است یک راه عالی برای دریافت برخی از مزایای ضد پیری اولین چیزی که در صبح است.

papaya smoothie

شاتر

آن را نیز آسان به ترکیب پاپایا را به مراسم صبح. از پاپایا صبحانه قایق به پاپایا مخلوط وجود دارد بسیاری از راه های خلاق با استفاده از این میوه و خواندن همه آن مزایای ضد پیری.

woman looking in mirror

شاتر

اگر شما در حال مبارزه با پوست است که زودتر از موعد پیری و شما نمی متوقف به در نظر گرفتن رژیم غذایی خود را و در عین حال در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای تغییر است. به طور خاص با اضافه کردن برخی از پاپایا به خود را صبحانه های معمول شما می توانید شروع به لذت بردن از مزایای این آنتی اکسیدان, مواد غذایی, مبارزه با التهاب و آسیب ناشی از رادیکال های آزاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de