شما نیاز به تغییر شامپو استفاده می کنید در اسرع وقت برای جلوگیری از ریزش مو

اگر چه شما ممکن است فکر می کنم که همه شامپو خوب برای موهای شما, حقیقت این است که کمتر ساده است. بسیاری از شامپو مارک های ترکیب مواد تشکیل دهنده دیگر در خود محصول–مواد تشکیل دهنده که ممکن است خشک کردن موهای خود را و شما را تحریک پوست سر و حتی منجر به ریزش مو. برای جلوگیری از این توجه به خود را شامپو برچسب مهم است.

نگه داشتن خواندن برای شامپو مواد تشکیل دهنده شما باید با استفاده از هرگز!

hair loss

شاتر

سولفات

سولفات–مانند آمونیوم لوریل سولفات و سدیم لوریل سولفات (SLS) و سدیم لوریل اتر سولفات (SLES) – کار برای تمیز کردن پوست سر خود را از هر گونه آلودگی و روغن. این مواد شوینده می تواند بیش از حد قوی موی خود سلب آن از روغن های طبیعی آن.

این می تواند به تضعیف مو و در نتیجه آن تبدیل شدن بیشتر خشک و شکننده و شکستنی.

shampoo bottle

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما در حال توجه بیشتر شکستگی مو و نازک شدن شما باید بررسی کنید بطری شامپو خود را برای هر سولفات است که ممکن است مقصر در پشت آسیب.

woman washing hair

شاتر

پارابنها

Parabens مشترک شامپو نگهدارنده از آنها کمک به گسترش عمر مفید از محصولات مو, اما آنها می تواند منجر به مشکلات واقعی برای سلامت موهای شما.

صحبت به StyleCaster, Dr. Robert Dorin, پزشکی, مدیر درست و Dorin پزشکی گروه توضیح داد: “Parabens نه تنها باعث تحریک پوست–که می تواند پوست سر خود را ناسالم–آنها همچنین می توانند شما را تحت تاثیر قرار تعادل هورمونی است که می تواند در نتیجه از دست دادن مو.”

woman drying hair

شاتر

با در نظر گرفتن اجتناب از محصولات مو با پارابنها و یا سولفات است یک راه خوب برای نگه داشتن مو و پوست سر سالم-پیشگیری و جلوگیری از ریزش مو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>