یکی از سس شما هرگز نباید استفاده کنید چون باعث فوری افزایش وزن

از دست دادن وزن است که ترکیبی از رژیم غذایی و ورزش است اما گاهی اوقات می توان آن را سخت بدانید که چه بخش هایی از رژیم غذایی خود نیاز به تغییر. به طور خاص اگر مواد غذایی شما در حال غذا خوردن سالم هستند ممکن است پر و سس که مقصر در پشت پوند اضافی.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک سس شما هرگز نباید استفاده کنید چون باعث فوری افزایش وزن.

soy sauce

شاتر

سس سویا

سس سویا بسیار بالا در سدیم و بیش از حد سدیم می تواند منجر به انواع مشکلات بهداشتی از جمله بیماری های قلبی و سرطان معده. علاوه بر آن نیز می تواند منجر به شما به دست آوردن وزن آب.

با توجه به اخبار پزشکی امروز “بیش از حد سدیم یا نمک می تواند باعث فوری احتباس آب. این است زیرا بدن نیاز به نگه داشتن آن سدیم به آب نسبت متعادل به عملکرد درست خواهد شد نگه به آب اگر بیش از حد نمک مصرف شده است.”

soy sauce

شاتر

با توجه به Healthline روزانه توصیه می شود مصرف سدیم برای بزرگسالان کمتر از 2.3 گرم–و یا حدود یک قاشق چای خوری نمک. سس سویا می تواند آن را دشوار است به ماندن در زیر این تعداد پس از فقط یک قاشق غذاخوری سس سویا خواهد بود حدود 38 درصد از زمان RDI (مرجع مصرف روزانه).

flat stomach

شاتر

بیش از حد نمک است مربوط به کاهش وزن و همچنین دیگر مسائل مربوط به سلامت.

با توجه به WedMD “غذا خوردن اضافی گرم نمک در هر روز افزایش ریسک چاقی در کودکان با 28 درصد و در بزرگسالان با 26 درصد است.”

feet on a scale

شاتر

دائم ادامه می دهد “[W]مرغ سطح سدیم افزایش بیش از حد بالا فشار خون اغلب به عنوان به خوبی. با گذشت زمان و فشار خون بالا می تواند جدی و تهدید کننده زندگی عواقب. آن می تواند منجر به سکته مغزی و حمله قلبی و بیماری های کلیوی و مشکلات بهداشت و سلامت دیگر.”

با در نظر گرفتن وزن خود را تنها چیزی که شما باید به نگرانی در مورد زمانی که آن را می آید به مصرف نمک است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>