یکی از “سالم” دستور العمل شما هرگز باید اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن

هنگامی که یک استاندارد برای گردشگران و کوهنوردان دنباله مخلوط ساخته شده راه خود را به میان وعده خاک. که ترکیبی از آجیل و دانه های خشک شده میوه و—گاهی—شکلات به نظر می رسد مانند آن را امن میان وعده به خوردن حتی اگر شما در رژیم غذایی. اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن ممکن است بهتر است به بازنشسته های مورد علاقه خود را مخلوط دنباله دستور غذا.

bowl of nuts

دنباله مخلوط حاوی مهره های بسیاری که پر از مواد مغذی و چربی های سالم و فیبر است. یک اونس خدمت بادام (حدود 23 بادام) دارای 163 کالری و 15 گرم چربی است. رایج دیگر دنباله مخلوط آجیل شامل بادام زمینی, گردو و آکاژو به دست اورید. همه این آجیل سرشار از کالری و چربی است. بسیاری از دستور العمل های خوب در مورد میوه های خشک به عنوان به خوبی. حتی اگر آنها حاوی شکر, هنوز هم منبع خوبی از مواد مغذی و فیبر است.

dried fruit

شاتر

بسیاری از دستور العمل های تماس برای علاوه بر این از آب نبات شکلات یا ماست کشمش برای عطر و طعم اضافه شده. و برخی از دستور العمل های اضافه کردن بلغور جو دوسر به عنوان یک پر کننده همراه با عسل برای شیرین کردن دسته ای. مشکل با اکثر دنباله مخلوط دستور العمل های پرکننده و بخش کنترل.

oatmeal

شاتر

اکثر مردم نمی خورند توصیه خدمت به اندازه یک چهارم فنجان. تفکر است که آن را به یک میان وعده سالم ترین را از خوردن فراتر از یک خدمت در یک نشسته است. آجیل و خشکبار منبع غنی از کالری و دنباله مخلوط است آسان به غذا خوردن توسط تعداد انگشت شماری.

trail mix

شاتر

اگر شما نمی توانید کنترل خود را با دنباله مخلوط و سپس آن جست و خیز و خوردن آجیل توسط خود و یا میوه های تازه. هر دو گزینه را پر کنید تا بهتر با توجه به مقادیر بالایی از فیبر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>