Meghan Markle فقط ساخته شده ترین دلخراش اطلاعیه همیشه ما را شگفت زده کرد!

Meghan Markle به تازگی صحبت کردن در مورد سیاه زندگی مهم جنبش در یک سخنرانی به او آلما مادر قلب معصوم دبیرستان در Los Feliz, Los Angeles, مجازی خود را در طول مراسم فارغ التحصیلی.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Meghan Markle

صحبت به فارغ التحصیلان Markle توضیح اولیه نگرانی و شک در اطراف صحبت کردن: “من مطمئن هستم که آنچه من می توانم به شما می گویم. من می خواستم بگویم درست است. و من واقعا عصبی بودم که من نمی یا که آن را برداشت جدا و من متوجه شدم تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز نیست.”

“جورج فلوید زندگی اهمیت و Breonna تیلور زندگی اهمیت و Philando کاستیا زندگی اهمیت و Tamir برنج را در زندگی اهمیت و بنابراین بسیاری از مردم دیگر که نام ما می دانیم که نام ما نمی دانم” دوشس ساسکس گفت.

Meghan Markle and Prince Harry

او همچنین به تشویق پیام به فارغ التحصیلان با تمرکز بر حق خود برای رای دادن.

او گفت: “شما در حال رفتن به سرب با عشق شما در حال رفتن به سرب با شفقت شما می رویم به استفاده از صدای خود را. شما می رویم به استفاده از صدای خود را در راه قوی تر از شما تا کنون توانسته است چرا که بسیاری از شما 18 یا شما در حال رفتن به نوبه خود 18, بنابراین شما در حال رفتن برای رای دادن.”

Meghan Markle and Prince Harry

دوشس ادامه داد: “شما در حال رفتن به همدلی برای کسانی که نمی دیدن جهان از طریق لنز همان است که شما چرا با عنوان متنوع و پر جنب و جوش و روشنفکر به عنوان من می دانم که این تعالیم در قلب معصوم هستند من می دانم که شما می دانید که در زندگی مهم است. شما در حال مجهز شما آماده هستید ما به شما نیاز دارید و شما آماده هستید.”

Meghan Markle and Prince Harry

یک منبع توضیح داد که این تصمیم به آدرس فارغ التحصیلان در مورد جورج فلوید و سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به BAZAAR.com:او احساس مجبور به آدرس به طور مستقیم و صحبت با این زنان جوان در مورد آنچه اتفاق می افتد در این کشور در حال حاضر حدود کشتن جورج Floyd—و همچنین به عنوان آنچه که اتفاق می افتد بیش از بسیاری از سال های بسیاری و بسیاری از نسل های بی شماری دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.”

خودی همچنین توضیح داد که چگونه Meghan احساس نزدیک به این علت: “این چیزی است که فوق العاده, شخصی, را به مگان به خصوص با توجه به همه چیز او را تجربه کرده است. و به عنوان یک زن و شوهر آن است که البته بسیار مهم است. آنها هر دو احساس آن را درست مثل بقیه از ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>