براد پیت یک دوست دختر جدید–تبریک!

همه ما فکر می کردند پس از جدایی از, آنجلینا جولی, براد پیت ممکن است هرگز عشق را دوباره پیدا کردن. اما به نظر می رسد برنده اسکار در نهایت تصمیم گرفت به حرکت در با صدای استرالیا شرکت میزبان و فوق العاده فرش قرمز خبرنگار رنه خیابن برق.

Renee Bargh

چلپ چلوپ اخبار

دو ملاقات در طول خم شدن جوایز در اوایل این سال است. خیابن برق, 33, استرالیا سرگرمی گزارشگر و خبرنگار به صورت فوق العاده در ایالات متحده در خیابن برق مصاحبه پیت بر روی فرش قرمز در SAG awards. بعد از چند دقیقه از بحث کوچک روشن شد که وجود دارد مقدار زیادی از شیمی است.

Renee Bargh

چلپ چلوپ اخبار

خیابن برق شده است شاعرانه مرتبط با تام کروز و گلن پاول. او در اثر مالش شانه با افراد مشهور بر روی فرش قرمز برای سال ها و این سال شانس ملاقات با پیت به نظر می رسد مجموعه ای از ستاره ها در حرکت برای استرالیا زیبایی. دو بودند بدیهی است که معاشقه بی شرمانه. خیابن برق اعتراف کرد: “من فکر می کنم همیشه پروانه ها وقتی که براد پیت در اطراف − من تنها انسان” رنه اعتراف کرد. “من همیشه کمی عصبی به صحبت می کنند به شما احساس حضور خود را قبل از شما او را ببینید.”

Brad Pitt

چلپ چلوپ اخبار

پس از تقسیم خود با بازیگر Angelia Jolie پیت آرام شده در مورد زندگی عشق خود را. او شده است ظاهر قابل توجه در بحث و اواخر نشان می دهد به عنوان یک ستاره مهمان در طول coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر که بسیاری از افراد مشهور در حال پناه در یک محل مانند بقیه از ما وجود دارد به نظر نمی رسد مانند وجود دارد خواهد بود یک فرصت برای پیت به دنبال با خیابن برق. اما کمی ما می دانیم که زن و شوهر بوده و با دیدن هر یک از دیگر با توجه به دوستان متقابل است.

چلپ چلوپ اخبار

نه پیت و نه خیابن برق دارای علنی تایید یا رد این شایعات. ارتباط تایید کاهش یافته بود در ایده های جدید را در مجله آنلاین. اگر چه وجود نداشته است یک تایید از جفت همه نشانه های نقطه به نقطه یک رابطه عاشقانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>