BESTEK M-مراقبت های صوتی مسواک الکتریکی (MRB402D) و برقی, مسواک ضد عفونی جعبه (MRB402D-H) دسته کوچک موسیقی جاز بررسی

نقد و بررسی – چند سال پیش من دندانپزشک توصیه می شود که من به طور جدی باید در نظر با استفاده از یک فرکانس بالا مسواک الکتریکی برای کمک به مبارزه با تجمع پلاک و جرم بر روی دندان های پایین تر. من سعی کردم چند مدل های ارزان قیمت از سال, اما هرگز شکسته شده و خریداری شده یکی از بالا پایان نام تجاری بوته در بازار و به سادگی با توسل به شستشو و تمیز کردن سه بار در سال به جای قبلی من دو بار در سال برنامه. من به امید BESTEK صوتی مسواک الکتریکی خواهد به من اجازه می دهد به منظور کاهش تعداد بازدیدکننده داشته است من را به مطب دندانپزشک است.

آنچه در آن است ؟

این MRB402D صوتی مسواک الکتریکی است که مهر و موم شده قابل شارژ مسواک برقی با تعویض سر. مسواک است شارژ یا با استفاده از استقراء شارژ پایه در سفر خود را از جعبه و یا با استفاده از بخش جداگانه ضد عفونی جعبه. ضد عفونی جعبه (MRB402D-H) جداگانه و لوازم جانبی برای مسواک فراهم می کند که شارژ و همچنین خشک شدن و اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی. این جعبه می تواند در زندگی خود را, ضد, اما طراحی شده است که بر روی دیوار نصب شده.

چه چیزی در جعبه ؟

مسواک خود می رسد به عنوان واحد اصلی و چند لوازم جانبی. بیرونی جعبه را فراهم می کند اطلاعات اولیه در مورد مسواک.

موجود در جعبه هستند

 • اصلی مسواک بدن
 • 3 تعویض / سر قابل تعویض
 • سفر جعبه با شارژر یکپارچه
 • USB کابل شارژ
 • راهنما / گارانتی کارت اطلاعات

ضد عفونی جعبه مشابه بسته بندی شده است.

این بسته شامل اصلی ضد عفونی جعبه و لوازم جانبی چند

  • ضد عفونی جعبه با یکپارچه خشک کردن فن و چکه مخزن
  • دیوار کوه
  • نصب پیچ

مشخصات سخت افزاری

صوتی مسواک وزن سنگین 122 گرم است و 270 متر طول. دسته مقطع است کمی امده مستطیل تقریبا 27 mm x 31 mm. تعویض سر برس را 30 میلی متر برس. مسواک است شارژ (800 mAh) از طریق شارژ بی سیم سیستم که اجرا در 4.2 V DC @ 80 mA از هر شارژر مسافرتی و یا ضد عفونی جعبه. یک شارژ کامل باید کمتر از 10 ساعت با استفاده از شارژر مسافرتی و امتیاز است تا 21 روز standby. صوتی مسواک حمل IP67 ضد آب رتبه.

مسواک پشتیبانی از هر دو به پایان رسیده است (2 دقیقه 2.5 دقيقه 3 دقيقه) و سازمان ملل متحد-موقع مسواک زدن چرخه و شدت های مختلف از نوسان برای انواع مختلف مسواک زدن (استاندارد نرم و سفید) همه در 516 هرتز (31000 نوسانات / min).

سفر جعبه / شارژر. به عنوان یک مقطع از 32 mm x 37 mm و 263 میلی متر طول. لازم 5V DC از طریق یک پورت میکرو یو اس بی برای شارژ مسواک.

ضد عفونی جعبه راهنمایی مقیاس در 410 گرم (از جمله کابل برق). این اقدامات 63 mm در سراسر 265 میلی متر قد و 62 میلی متر عمیق است. ضد عفونی جعبه قابل اجرا بر روی 110-250 VAC, 50/60 Hz.

طراحی و امکانات

M-مراقبت از مسواک عمل با استفاده از دو دکمه در جلو است. دکمه نزدیک به سر برس تبدیل واحد on/off و انتخاب مسواک زدن حالت (استاندارد نرم و سفید). دکمه بیشتر از سر قلم مو چرخه تایمر در میان سه تنظیمات زمان (2 min 2.5 دقيقه 3 دقيقه). شاخص ها در مقابل مسواک شناسایی حالت و تنظیمات زمان. در زیر چراغ های نشانگر وجود یک مستطیل LED است که نشان می دهد وضعیت شارژ (چشمک زن = شارژ جامد = شارژ).

سفر شارژ دارای یک LED است که همچنین نشان می دهد شارژ / وضعیت برق.

ضد عفونی جعبه دارای یک تلنگر بالای درب که شامل شارژ بی سیم پایه. مسواک در درج سر قلم مو برای اولین بار به جعبه و زمانی که درب نزدیک است مسواک است تحت فشار قرار دادند کمی پایین به مرکز دیافراگم که درگیر یک سوئیچ است که شروع می شود و چرخه شارژ و خشک کردن و ضد عفونی چرخه.

زمانی که چرخه شارژ فعال است یک چراغ سبز در درب چشمک می زند تا زمانی که چرخه کامل است و سپس آن را تغییر حالت جامد به رنگ سبز. در ضد عفونی و خشک کردن چرخه مربوط به Led ها در مقابل ضد عفونی جعبه نور (نگاه کنید به عکس بالا برای Led ها در عمل).

ضد عفونی جعبه دارای یک فیلتر در مصرف هوا برای خشک کردن فن در پشت یک پوشش قابل جابجایی در پشت. این فیلتر باید تمیز شود / تغییر در یک به طور منظم اما نادر اساس. همچنین نشان داده شده در اینجا این است که بند ناف سیستم مدیریت.

متحرک چکه جام در دسترس است از پایین واحد. این جام باید بررسی و تخلیه منظم و تمیز به عنوان مورد نیاز است.

راه اندازی

آماده سازی مسواک برای استفاده از شامل از بین بردن یکی از سر مسواک از آن مهر و موم شده در فویل بسته بندی و کشویی آن را بر روی در معرض درایو شفت در بالای مسواک و سپس شارژ مسواک. من مسواک های مورد نیاز حدود 3.5 ساعت شارژ کامل با استفاده از ضد عفونی جعبه.

راه اندازی ضد عفونی جعبه شامل تصمیم گیری که در آن به جای واحد و با استفاده از کابل یکپارچه بسته بندی برای تنظیم قدرت طناب ظهر و پس از آن یا قرار دادن مسواک در مقابله و یا نصب آن به دیوار با استفاده از شامل نصب پلیت و پیچ (یا با استفاده از شامل چسب و پد).

عملکرد

من شده اند با استفاده از M-مراقبت های صوتی مسواک الکتریکی برای بیش از یک ماه در حال حاضر و من بسیار خوشحال با نتایج. من سخت کوش ترین دندان brusher در جهان و معمولا فقط یک جلسه در هر روز به جای دو یا بیشتر از دو جلسه است که من دندانپزشک ترجیح می دهم که من انجام. اما در وجود من نیمه غفلت عادات مسواک زدن دندان من در حال حاضر جیر جیر پاک به جای فقط تمیز می کند. من تغییر نکرده من از خمیر دندان استفاده می شود که برای من تاریخی کنترل.

من پیدا کردن که من در ابتدا من می اسکراب من دندان با استفاده از حرکات همان است که من با استفاده از کتابچه راهنمای برس به جای اجازه دادن به مسواک انجام کار. این باعث ناراحتی خاطر آن و در نتیجه غیر قلم قطعات از قلم مو سر ساخت تماس با دندان من. من ریشه های عمیق در دندان های فوقانی آن انتقال ارتعاشات به خوبی به من فک بالا. یکی من را از خودم از این عادت من مسواک زدن تجربه بهبود فوق العاده بدون از دست دادن اثر.

من مسواک زندگی در ضد عفونی جعبه. من نه تا به حال این فرصت را به سفر در طول دوره ارزیابی, بنابراین من به طور مستقیم نمی تواند اظهار نظر در مورد اثربخشی سفر جعبه برای حفاظت از مسواک. من تست قابلیت شارژ و متوجه شد که با این نسخهها کار بهترین با بالاتر حداکثر زمان (2.4) و به جای سنتی USB دیوار آداپتور. من نمی دانم اگر این بود که با توجه به سن / با کیفیت از پایه آداپتور (یکی آمد با آی فون 4 و عمومی “ضربه خرید” آداپتور). من به طور معمول سفر با 60W متعدد USB قدرت آجر به شارژ گوشی اپل, چراغ قوه, غیره بنابراین من به پایان خواهد رسید تا با استفاده از آن به درایو شارژر مسافرتی.

چیزی که من دوست دارم

 • مسواک موثر در تمیز کردن دندان در حفظ دندان تمیز
 • خشک کردن و ضد عفونی کردن مسواک موثر است
 • موقع مسواک زدن با متغیر سطح ارتعاش
 • ارزش بسیار عالی

چه نیاز به بهبود

 • این امر می تواند خوب به خط-به-USB منبع تغذیه همراه با مسواک
 • این امر می تواند خوب اگر هر دو برس بخشی از سر مسواک شد طولانی تر و گسترده تر به نگه دارید بهتر است خمیر دندان و گردن بود طولانی به جای کسانی که از ما با دهان.
 • دیگر طناب در ضد عفونی جعبه

افکار نهایی

من نمی توانم به طور مستقیم مقایسه M-مراقبت از سیستم به گران تر و محبوب سونیک مسواک اما می توانم بگویم که من پیدا نکرده بهتر صوتی مسواک در این نقطه قیمت, به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که 60 دلار اقدام به خرید شما نه فقط یک مسواک بلکه ضد عفونی جعبه.

قیمت: $39.99 بدون ضد عفونی جعبه $59.99 با ضد عفونی جعبه
که در آن به خرید: BESTEK مستقیم
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط BESTEK.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>