بن افلک & Ana De Armas فقط شگفت انگیز ترین چیزی که–مردم در حال از دست دادن آن!

بن Affleck and Ana de Armas خال خال شده است با هم در سراسر قرنطینه اخیرا, زن و شوهر کشف شد پیوستن به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات آنها به عنوان اعتراض به تخریب تاریخی کلیسا.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Ana de Armas

با توجه به مردم “این دو بازیگر شد عکس در یک تظاهرات در ونیز کالیفرنیا روز سه شنبه در میان چند تن دیگر از معترضان که شد محکوم کردن تخریب اولین کلیسای باپتیست ونیز.”

Ben Affleck

صرفه جویی در ونیز, یک اقدام جمعی برای شهرستان پرسیدم مارس برای #GeorgeFloyd در #ونیز امروز. خوشا به @BenAffleck بیان آگاهی و نگرانی برای محلی تاریخی سیاه و سفید در جامعه #VeniceBeach شده است که در مدت طولانی نادیده گرفته و مانع محلی سیاستمداران پلیس لس آنجلس و تجارت قلدر. #SaveVenice #DefendOakwood.”

Ana de Armas

هر دو افلک و de Armas همچنین نشان داده اند برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در رسانه های اجتماعی. De Armas شرکت در خاموشی روز سه شنبه در حالی که افلک افتخار Breonna تیلور در جشن تولد و به اشتراک گذاشتن اطلاعات برای کمک به او گرفتن عدالت است.

Ben Affleck and Jennifer Garner

یک منبع به ما گفت Weekly, “بن می خواهد برای ادامه به یک مدل برای فرزندان خود. آنها بحث در مورد این مسائل مهم است.”

افلک سهام سه فرزند–بنفش, 14, Seraphina 11 و سموئیل 8-با همسر سابق جنیفر گارنر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>