هندوانه سالاد – غیر منتظره معجون از هندوانه و نعناع, فتا, پنیر و پیاز قرمز. این هندوانه سالاد بسیار کامل در هر راه ترکیب شیرین و خوش طعم در یکی از خوشمزه نیش می زنند!

Watermelon Feta Salad

هندوانه است که احتمالا چیز های مورد علاقه من در مورد تابستان است. من خوردن آن را هر روز بدون شکست است. من فکر می کنم من یک وسواس است. من عاشق خوردن آن دشت در برش برش در مکعب و یا در یک سالاد.

این هندوانه و پنیر فتا, سالاد مورد علاقه من است به دلیل آن است که بسیار تازه و بسیار آسان به را است. این عطر ترکیبی ممکن است صدای عجیب و غریب در آن برنده است! این سالاد برای یک روز گرم تابستان و یک راه سرگرم کننده برای موسیقی جاز مورد علاقه هر کس میوه تابستان.

Watermelon on cutting board

4-مواد تشکیل دهنده سالاد

شما فقط نیاز به چهار مواد تشکیل دهنده را به این طراوت سالاد!

  • هندوانه
  • پیاز قرمز
  • پنیر فتا
  • نعناع

شما همچنین می توانید اضافه کردن یک نم نم باران از سرکه بالزامیک یا سرکه لعاب اما این اختیاری است. سالاد خوب است با و یا بدون آن!

Watermelon Feta Salad Recipe

چگونه هندوانه و پنیر فتا, سالاد

من می خواهم برای شروع با یک هندوانه سرد. اگر شما هندوانه است که سرد نیست برای شروع با, شما همیشه می توانید لرز سالاد قبل از خدمت. سرد هندوانه بهترین در یک روز گرم تابستان!

برش هندوانه به نیش می زنند به اندازه مکعب با یک چاقوی تیز.

در یک کاسه بزرگ ترکیب هندوانه و پیاز قرمز برش پاشیده پنیر فتا و نعناع تازه. اگر شما می رویم به اضافه کردن سرکه بالزامیک یا سرکه لعاب اضافه کردن درست قبل از سرو.

تابستان مناسب ظرف سمت

شما می تواند در خدمت این نور و طراوت هندوانه سالاد در کنار هر وعده غذایی تابستان. این ظرف را به تابستان غذای مختصر حزب یا BBQ. شیرین و شور دسته کوچک موسیقی جاز خواهد WOW دوستان و خانواده خود را و است که پاپ از نعناع باعث می شود این سالاد فوق العاده ویژه.

بیشتر از تابستان دستور العمل های سالاد

  • 6 فنجان نبات هندوانه
  • 1/2 پیاز قرمز خرد شده
  • 1/2 فنجان پنیر فتا
  • 1/3 فنجان برگ نعناع تازه, خرد شده
  • سرکه بالزامیک یا سرکه لعاب اختیاری
  1. در یک کاسه بزرگ ترکیب نبات هندوانه قرمز, پیاز, پنیر فتا و نعناع. هم بزنید تا مواد به خوبی ترکیب شده است. نم نم باران به آرامی با سرکه بالزامیک یا لعاب, اگر با استفاده از. خدمت سرد.

حقایق تغذیه

هندوانه و پنیر فتا, سالاد

مقدار در هر وعده

کالری 84 کالری از چربی 27

درصد نیاز روزانه*

چاق , 3g,5%

چربی اشباع 2g10%

کلسترول 11mg4%

سدیم 142mg6%

پتاسیم 206mg6%

کربوهیدرات 13g4%

فیبر 1g4%

شکر 10g11%

پروتئین 3g6%

ویتامین A 1024IU20%

ویتامین C 14mg17%

کلسیم 80mg8%

آهن 1mg6%

* درصد ارزش روزانه بر اساس 2000 کالری در رژیم غذایی.

عکس های Dishing از سلامت

با تشکر برای به اشتراک گذاری!

اگر شما این دستور غذا, لطفا ترک یک امتیاز و نظر زیر! شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری یک عکس در Instagram! برچسب @twopeasandpod و استفاده از هشتگ #twopeasandtheirpod.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de