به عنوان برخی از رستوران ها شروع بازگشایی, شما ممکن است تعجب که چگونه امن آن است که شروع به ناهار خوری. اول, مهم است به یاد داشته باشید که بازگشایی رستوران ها مطیع دولت محلی توصیه عمدتا با کاهش ظرفیت و یا چسبیده به صندلی در فضای باز. با که در ذهن چسبیده به رستوران شما می دانید و اعتماد است یک ایده خوب اگر شما احساس عصبی در مورد غذا خوردن.

اما این نیز مهم است به نظر شما منظور خواهد شد در هنگام غذا خوردن–و اگر وجود دارد هر گونه مواد غذایی شما باید به جلوگیری از. با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای چه کارشناسان می گویند که آن را می آید به ناهار خوری.

restaurant food

شاتر

CDC می گوید: “در حال حاضر هیچ مدرکی برای حمایت از انتقال COVID-19 مرتبط با مواد غذایی است.”

اگر شما عصبی دکتر لینا Velikova MD Ph. D. پزشکی مشاور در Supplements101 می گوید که چسبیده به مواد غذایی داغ در یک قاعده سرانگشتی مناسب.

oven

شاتر

او توضیح میدهد: “من بهترین مشاوره را به منظور هر چیزی که گرم و پخته شده در فر. درجه حرارت بالا متلاشی COVID-19 خیلی سریع هر چیزی که پخته یا nuked برای چند دقیقه باید 99% امن برای خوردن.”

“بنابراین دفعه بعد که شما رفتن به این رستوران را امتحان کنید به منظور چیزی است که در فر پخته به کاهش شانس خود را از COVID-19 عفونت” او همچنان ادامه دارد.

uffet

شاتر

راه که می خورید نیز مهم است. Leann Poston, M. D., M. B. A. M. Ed. در Ikon سلامت توضیح میدهد: “این احتمال وجود دارد که گرفتن COVID اگر فرد آلوده را لمس و نقره و یا صفحه و سپس شما آن را لمس و لمس چشم یا بینی.”

او ادامه می دهد: “با که در ذهن من خواهد جلوگیری از سالاد به عنوان بسیاری از مردم خواهد بود لمس کردن ظروف و صفحات. جلوگیری از بوفه به همین دلیل است.”

drink with straws

شاتر

او همچنین توصیه می کند که شما با استفاده از یک نی برای هر نوشیدنی: “تمام نوشیدنی ها احتمالا در برابر خطر چون کسی است که با دست زدن به شیشه قبل از دادن آن را به شما پس از من خواهد اجتناب از دست زدن به شیشه ای خود را با استفاده از یک نی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de