دوک و دوشس کمبریج به تازگی با ارسال یک پیام ویدئویی به اولین پاسخ دهندگان در استرالیا. در پیام شاهزاده ویلیام گفت: “جهان به تماشای تلاش های خود را و ما عمیقا نقل مکان کرد و از آنچه ما را دیدم.”

Prince William and Kate Middleton

چلپ چلوپ اخبار

پیام ویدیویی بود به افتخار استرالیا در مراسم تحلیف “با تشکر از پاسخ اول روز است.” این زوج سلطنتی تحویل پیام از دفتر خانه خود را در Anmer سالن در نورفولک. زن و شوهر کار کرده است از خانه پس از coronavirus همه گیر در انگلستان (و جهان) در بهار. در این ویدئو پیام شاهزاده ویلیام گفت: “در اوایل این سال ما شاهد هزاران نفر از آتش نشانان با حمایت گسترده تر اول پاسخگوی جامعه که مشغول به کار خستگی ناپذیر خطر زندگی خود را به محافظت از استرالیا جوامع از ویرانگر آتش سوزی.”

Prince William and Kate Middleton

چلپ چلوپ اخبار

آتش سوزی آغاز شد و با جدی کنترل کوچکتر آتش سوزی در تابستان 2019. در طول تابستان و اوایل سال 2020 آتش سوزی تخریب هزاران هکتار در جنوب شرقی استرالیا است. فقط زمانی که استرالیا بدترین فکر بود و پشت سر آنها COVID-19 مانند آتش سوزی گسترش در سراسر جهان است.

Prince William and Kate Middleton

چلپ چلوپ اخبار

کیت میدلتون گفت: به استرالیا اولین پاسخ دهندگان “متاسفانه شما در حال حاضر در خط مقدم و در عین حال یکی دیگر از اورژانس. این COVID-19 شیوع آورده است اولین پاسخ دهندگان در سراسر استرالیا با هم دوباره. روز از امدادگران و پلیس و آتش نشانان و کارکنان پشتیبانی کار خستگی ناپذیر برای حفظ همه امن اغلب خطر نه تنها سلامت جسمی بلکه ذهنی خود را به خوبی بودن.”

Prince William and Kate Middleton

پرنس ویلیام و کیت میدلتون

هر دو ویلیام و کیت ارسال شده اند کلمات تشویق به اولین پاسخ دهندگان در انگلستان و خارج از کشور. از طریق خود بنیاد خیریه سلطنتی بنیاد دوک و دوشس کمبریج آنها ارائه برنامه ها و پشتیبانی از سلامت روانی و عاطفی. ویلیام به این نتیجه رسیدند در پایان تماس “وقت و زمان دوباره که استرالیا نیاز به حفاظت از شما پاسخ داده اند که تماس بگیرید. شما باید بسیار افتخار از همه چیز شما را انجام دهد و ما ارسال و ما بهترین آرزوها را برای همه شما و به خانواده خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de