Logitech باریک برگ Pro صفحه کلید و سنگریزه i345 نقد و بررسی موس – یک جایگزین خوب برای مک

نقد و بررسی – اجازه بدهید شروع با گفتن این که من یک فن از مک—خارجی نوع است. من تحمل آنها را زمانی که آنها بخشی از یک لپ تاپ را ترجیح می دهند ماوس چون من مدرسه قدیمی که در راه است. آن را به عنوان معلوم لاجیتک (محترم و ساز از شخص ثالث لوازم جانبی) دارای یک صفحه کلید جدید ساخته شده فقط برای iPad جوانب مثبت و بدون لای شیار—باریک برگ Pro. آنها همچنین با سنگریزه i345 ماوس ساخته شده فقط برای iPad. و آنها با هم کار رفو خوب!

آنچه در آن است ؟

باریک برگ Pro صورت یکپارچه صفحه کلید بلوتوث است که فقط اندازه کامل (برای من 12.9 در. iPad Pro) دارای نور پس زمینه صفحه کلید است که دو برابر به عنوان یک محافظ مورد زمانی که استفاده نمی کنید. این شامل یک مغناطیسی latch (فلپ) است که دارای اپل مداد (یا یکی دیگر از stylus) در محل, اما نه به طور کامل محافظت از آن را از عناصر. قفل اجازه می دهد تا اپل مداد به مغناطیسی شارژ در حالی که متصل شده است.

ریزه اندام نقش ونگار ریگی دادن i345 ماوس دارای دو (تا حدودی) برنامه ریزی دکمه تقسیم یک چرخ اسکرول است.

مشخصات

باریک برگ Pro

 • 3 ماه عمر باتری (بر اساس 2 ساعت تایپ کردن در هر روز)
 • بلوتوث جفت شدن
 • مغناطیسی محکم برای ذخیره سازی سیب مداد
 • جلو و عقب حفاظت
 • USB-C پورت
 • نور پس زمینه قابل تنظیم
 • ردیف بالا از iOS کلیدهای میانبر

نقش ونگار ریگی دادن ماوس

 • 18 ماه زندگی از یک باتری AA
 • ردیابی نوری
 • با این نسخهها کار با iPad, iPad Air و iPad Pro

طراحی و امکانات

اولین چیزی که متوجه شدم در مورد Logitech باریک برگ Pro است که چگونه سازمان ملل متحد باریک و clunky آن واقع است. و در عین حال من می توانم درک این به این دلیل من 2018 12.9 اینچ اپل, نرم افزار هزینه زیادی و من می خواهم برای محافظت از آن. باریک برگ نمی تواند نسبت به ذره مورد برای حفاظت اما پس از آن ذره مورد را شامل نمی شود و یک صفحه کلید وجود دارد که.

دومین چیزی که قابل توجه است عدم لای شیار. معمولا از دست رفته لای شیار نمی حکم یک نگرانی به جز دو تحولات اخیر: جدیدتر شخص ثالث کیبورد شروع به ترکیب مک و اپل به روز رسانی خود را ساخته شده است در ردیابی توابع در iOS 13.5 در حال حاضر با دور زدن قبلا clunky دسترسی به تنظیمات کار افزودنیها.

بیشتر به اشتباه چیز Logitech فقط منتشر شد یک آی پد صفحه کلید کامل با لای شیار—اما فقط برای پایین پایان, اپل, نه طرفدار مدل های. من گمان می برند که Logitech عرضه خواهد کرد و یک صفحه کلید/لای شیار دسته کوچک موسیقی جاز به زودی. اما در حال حاضر iPad Pro صاحبان از شانس با Logitech اگر آنها می خواهند یک ساخته شده است در لای شیار. به من گفت: من از طرفداران بزرگ از مک بنابراین من با آن خوب از دست رفته از باریک برگ.

هنگامی که بسته های باریک برگ ارائه می دهد یک مقدار عادلانه از حفاظت اگر اپل کاهش یافته است و با توجه به آن لاستیک خالی گوشه سپاه پاسداران است. این گوشه ای پاسداران مطرح شده که مانع از کلید از مالش و خاراندن صفحه نمایش اپل. بد را راه اندازی.

لبه باریک برگ اتحاد ماهرانه برجستگی آن را پوشش می دهد روشن/خاموش و دکمه های حجم. این را می توانید از دکمه های سخت تر به استفاده از, اما آن را یک معامله-شکن—فقط کمی آزار دهنده است. وجود دارد یک محل برای اپل مداد به مغناطیسی حوض و شارژ. زمانی که برگ Pro بسته است لچ/فلپ دارای مداد در محل با آهن ربا قوی اجازه می دهد به صورت مداوم شارژ. اگر ترجیح این محکم ساخته شده با مداد دارنده حتی برای امنیت بیشتر.

تایپ کردن بر روی صفحه کلید است که کمی بیشتر “اسفنجی” از احساس استاندارد لپ تاپ مک و یا حتی رقابت Brydge آلومینیوم اپل صفحه کلید. این نیست که خوب یا بد چیزی است. این فقط یک مشاهده است. من جزئی تر جامد-احساس Brydge کلید, اما من می توانم با خوشحالی زندگی می کنند با لاجیتک کلید به خصوص با توجه به صرفه جویی در هزینه. تایپ کردن هر دو پاسخگو و آسان است.

این کلید دارای نور پس زمینه با سه تنظیمات روشنایی. من حتی نمی خواهد در نظر با استفاده از یک غیر-دارای نور پس زمینه صفحه کلید امروز. آن را به شما از بین بردن. برای صرفه جویی در عمر باتری کلید نور پس زمینه خود خاموش می شود پس از 5 ثانیه عدم استفاده از, اما پس از آن بلافاصله روشن شود اگر هر کلید فشرده شده است.

یک عنصر از دست رفته در صفحه کلید است که نور را نشان می دهد اگر کلید Caps Lock روشن یا خاموش. این تحریک کننده می شود دور تایپ کردن تنها به تحقق بخشیدن به شما بوده ام به تایپ در همه کلاه. آن را بسیار تحریک کننده است. برای اینکه عادلانه اپل را شامل نمی شود caps lock نور بر روی صفحه کلید خود را و یا.

Logitech شامل یک ردیف از کلید های میانبر است که حتی اپل جدید بارگذاری-گران سحر و جادو صفحه کلید ندارد. این کلید تبدیل به دستی با استفاده روزمره که به نظر من آنها باید برای هر صفحه کلید. کلید از سمت چپ به راست عبارتند از:

 • صفحه اصلی (دو بار فشار دهید برای بازگشت به صفحه اصلی)
 • کلید روشنایی پایین
 • کلید روشنایی
 • جستجو
 • صفحه کلید روی صفحه
 • قبلی آهنگ
 • پخش/مکث
 • آهنگ بعدی
 • حجم بی صدا
 • حجم پایین
 • حجم
 • قفل
 • بلوتوث اتصال
 • صفحه کلید باتری بررسی

باریک برگ صفحه کلید نمی خواهد به نوبه خود در مگر اینکه اپل قرار داده شده است فقط-پس مغناطیسی در حافظه های ساخته شده به این مورد. این قفل اتصال آی پد به یک از پیش تنظیم 58° تایپ/زاویه دید. هیچ انتخاب دیگری. این یک زاویه دید است که وحشتناک نیست اما بیشتر گزینه های زاویه دار شده اند خوش آمدید. مغناطیسی اتصال قوی به اندازه کافی برای نگه داشتن آی پد در محل حتی اگر من را انتخاب کنید تا صفحه کلید و آن را تکان.

باریک برگ متصل می شود با استفاده از بلوتوث—نه اپل اختصاصی هوشمند-اتصال. این ممکن است برای برخی از بلوتوث خصلت (مسائل مربوط به اتصال و تاخیر و غیره.) اما این نادر است.

چون بلوتوث استفاده می شود برای اتصال به شبکه ساخته شده در باتری مورد نیاز است. عمر باتری امتیاز در 3 ماه بر اساس باریک برگ استفاده می شود 2 ساعت در روز. البته اگر صفحه کلید استفاده می شود برای دوره های طولانی تر عمر باتری بین اتهامات کوتاه خواهد شد. آن چیزی را در نظر بگیرید. یکی از ویژگی های خوب است که قابلیت اتصال به iPad Pro USB-C پورت باریک برگ USB-C پورت اجازه می دهد که اپل به اتهام باریک برگ در حالی که در حال استفاده است.

همانطور که باریک برگ هیچ trackpad اما Logitech باعث می شود سنگریزه i345 ماوس برای iPad Pro. برای چه من کار این ماوس راحت تر از لای شیار اما به من گفت که من. دیگران ترجیح می دهند یک صفحه کلید با لای شیار گنجانده شده است که قوانین باریک برگ—حداقل تا زمانی که Logitech ارائه می دهد یکی برای اپل جوانب مثبت.

در حال حاضر, اجازه دهید بحث ماوس. واقعا مقرون به صرفه نقش ونگار ریگی دادن i375 (من هیچ نظری ندارم آنچه که 375 معنی) است کوچک و سنتی-به دنبال موس با یک چرخ اسکرول را بین دو قابل کلیک کنید. آن را بسیار سبک وزن و آسان برای بسته. در می آید و یا گرافیت (که منطبق بر باریک برگ) و یا سفید.

از نقش ونگار ریگی دادن ماوس شارژ راه قدیمی از مد افتاده با یک باتری AA. این نقطه ضعف است که نیاز به تعویض باتری هنگامی که آن را خشک. مزیت آن این است که باطری قلمی کوچک هستند و در دسترس در همه جا. Logitech ادعا 18 ماه عمر باتری با استفاده از AA. مانند هر باتری که بستگی دارد که چگونه اغلب از آن استفاده می شود. تغییر باتری کاملا ساده است. پاپ فقط بالا و آن وجود دارد.

ریگ را شامل کتابچه تقریبا بی فایده است. این نشان می دهد که چگونه به نوبه خود در نقش ونگار ریگی دادن و جایگزین کردن باتری آن است. که در آن هیچ اشاره ای به نحوه برنامه آن دو دکمه. لاجیتک صفحه وب برای نقش ونگار ریگی دادن نیست خیلی بهتر است. من از تست که دکمه انجام توابع مختلف بسته به آنچه که برنامه باز است. برای وب, دکمه سمت چپ باز می شود لینک کلیک کنید و دکمه سمت راست یا انتخاب متن و یا مطرح کردن منوهای متنی (در صورت موجود بودن). چرخ اسکرول می کند که فقط آن کتیبه ها. چرخ نیز می تواند به عنوان یک دکمه اما من هنوز به کشف کردن آنچه در آن می کند.

هنگامی که با استفاده از ماوس وجود ندارد آیکون فلش که در مک. آیکون دایره است که تغییرات بسته به استفاده از آن. مثلا دایره تغییرات به یک اشاره گر متن در زمانی که معلق در هوا بیش از متن در نوشتن برنامه هایی مانند اپل صفحات.

هر دو دکمه را می توان (تا حدودی) برنامه ریزی شده در اپل Trackpad و تنظیمات موس—اما باز هم هیچ اشاره ای ساخته شده است این در لاجیتک دستی و یا صفحه وب. سرعت ردیابی همچنین می توانید این تنظیمات را واقعا آهسته تمام راه را به مضحک حالت.

مانند بسیاری از PC موش ریگ دارای نوری ردیابی است. Logitech سیاهی است که آن را پیگیری بر روی تقریبا هر سطح از یک دسکتاپ به یک ورق تخت—همه درست از تست من.

لاجیتک نقش ونگار ریگی دادن ماوس یک همراه و همدم بزرگ برای اپل, به خصوص اگر شما یک فن از مک و یا اگر شما با استفاده از یک آی پد صفحه کلید sans trackpad—مانند باریک برگ بررسی در اینجا.

چیزی که من دوست دارم

باریک برگ Pro Keyboard

 • آسان به نوع
 • نور پس زمینه صفحه کلید
 • چین به یک مورد
 • ارائه می دهد برخی از حفاظت برای اپل

نقش ونگار ریگی دادن i345 موس

 • راحت
 • سبک

آنچه که من می خواهم تغییر

باریک برگ Pro Keyboard

 • هیچ Trackpad (اگر شما مانند مک)
 • کلید کمی احساساتی
 • نشت نور پس زمینه در اطراف کلید
 • حداقل اپل مداد حفاظت
 • 11 در. نسخه در دسترس است تنها برای 1st و 2nd gen iPad جوانب مثبت

نقش ونگار ریگی دادن i345 موس

 • هیچ دکمه توضیحات در کتابچه راهنمای کاربر و یا در وب سایت

افکار نهایی

لاجیتک باریک برگ Pro یک صفحه کلید مناسب و معقول/case for iPad Pro. برخی از سازش ساخته شد (آیا آنها همیشه؟), اما آن است که نسبتا ارزان قیمت برای سودمندی صفحه کلید و حفاظت از آن را ارائه می دهد. ریگ i345 ماوس است یک دستی چیزی برای نگه داشتن در یک EDC کیسه. وقتی با هم استفاده می شود این ترکیب باعث می شود هر iPad Pro انجام مانند یک لپ تاپ.

قیمت: باریک برگ Pro: $129.95; نقش ونگار ریگی دادن i345 ماوس: $29.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط لاجیتک.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر