اخبار – تا به حال شنیده مدت “upcycled?” ویکیپدیا تعریف آن به عنوان “خلاق استفاده مجدد…تبدیل محصولات مواد زائد و بی فایده و یا ناخواسته محصولات به مواد جدید و یا محصولات با کیفیت بهتر و محیط زیست ارزش است.” و این دقیقا همان چیزی نردبان 34 می کند. آنها را با استفاده از مواد از ایستگاه آتش نشانی در سراسر کشور و تبدیل آن به سرد به دنبال و مفید و فوق العاده با دوام محصولات و اهدای بخشی از خود را ادامه دهد بسیار مورد نیاز برای کمک به آتش نشان ها.

نردبان 34 یک داستان بزرگ. نردبان 34 بنیانگذار یک آتش نشان و او داده شد او آتش نشانی پدر شماره 34 به عنوان خود را. او می خواست به انجام کاری با استفاده از شیلنگ آتش نشانی است که در زمانی که فرسوده هستند و از خدمات گرفته شده و دور انداخته و متاسفانه این موضوع به معنی پرتاب به زباله دانی و در نهایت به محل های دفن زباله. اگر چه آنها فراتر از عمر مفید آنها به عنوان یک آتش نشان اصلی خط دفاع در آتش این شیلنگ آتش نشانی هر یک از داستان های خود را بگویید و هر یک قادر به تبدیل به دیگر محصولات است که می تواند در خدمت اهداف مفید و یک عمر گذشته. نردبان 34 آغاز شد و محور این فرسوده شیلنگ آتش نشانی شروع خود را در محلی Grand Rapids, MI منطقه و در حال حاضر از بخش های آتش در سراسر کشور است. سپس آنها به نوبه خود به دور انداخته شیلنگ آتش نشانی به محصولات مانند آنهایی که شما در اینجا مشاهده کنید. اولین محصول کمربند مانند عکس بالا. عکس بلافاصله بالاتر از یک جفت است که جزء در هر دو انتهای یک شلنگ آتش که متصل به شلنگ به شیر آتش نشانی یا تلمبه زن کامیون. نردبان 34 upcycles این کوپلینگ به قلم و مداد دارندگان آن کتاب نگاه و بسیار سنگین و با دوام است.

نردبان 34 اهدا بخشی از درآمد حاصل به بخش های آتش که از آنها نجات با استفاده از شیلنگ آتش نشانی کمک می کند که صندوق جدید آتش نشانی دنده سلامت روان را در برنامه های فوق العاده به علت مرگ از آتش است نه آتش, اما خودکشی) و کمک های دیگر برای این بخش اکثریت قریب به اتفاق که depressingly تحت بودجه ترک خود آتش نشانان نیاز به پرداخت بسیاری از ایستگاه هزینه از جیب خود.

خود را upcycled محصولات در حال حاضر شامل کمربند (تصویر در اینجا) زیر لیوانی کلاچ (تصویر اینجا) و کیف پول و سنگین مشت زدن, کیسه, سگ قلاده Dopp کیسه (تصویر در اینجا) دو اندازه از رسول کیسه کیسه های آخر هفته, قرص, موارد, نوت بوک, موارد و کف فرش—و آنها در حال توسعه محصولات جدید در همه زمان ها. همه از نردبان 34 محصولات 100% آمریکایی ساخته شده و دارای گارانتی مادام العمر و با توجه به این که مواد مورد استفاده در ساخت محصولات خود را در حال مسخره با دوام, من انتظار می رود آن را آسان برای آنها را به زندگی می کنند تا به این تضمین کند. هنگامی که شما خرید یکی از محصولات خود را, شما در واقع دریافت دقیق از آیتم های که شما را انتخاب کنید از محصولات نشان داده شده را در سایت خود. بنابراین اگر شما در یک رنگ خاص و یا با یک خاص بپوشید, الگوی, شما می توانید خرید آن مورد خاص. علاوه بر این برای بسیاری از محصولات خود را, شما در واقع می توانید انتخاب خاص آتش نشانی که از مواد اولیه که محصول نشات گرفته است. بازدید Ladder34.com برای اطلاعات بیشتر و سفارش.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر