IKICH Long Slot Toaster بررسی

نقد و بررسی برخی از موارد بسیار اساسی است که در هر آشپزخانه واقعا باید به یکی. من فکر می کنم توستر یکی از جمله لوازم خانگی و این است که چرا من بررسی به تازگی منتشر شده توستر از IKICH.

آنچه در آن است ؟

به عنوان نام نشان می دهد طولانی اسلات یک توستر با دو اسلات است که قادر به نان تست 4 عدد نان در یک بار.

چه چیزی در جعبه ؟

  • توستر
  • یک کاربر دستی با 5 صفحه انگلیسی دستورالعمل
  • پشتیبانی کارت
  • حرارت سطح تنظیمات کارت

مشخصات سخت افزاری

  • ابعاد: 14.6 x 6.6 x 7.7 اینچ
  • وزن: 4.3 کیلو

طراحی و امکانات

طولانی اسلات یک فولاد ضد زنگ توستر است که نگاه خوب در هر آشپزخانه مدرن. آن را یک “دیگر به جای گسترده تر” طراحی با اهرم در هر دو طرف است که شما را تشویق به آن را بیرون بکشد بر روی ضد هنگامی که شما با استفاده از آن به جای ترک آن را تحت فشار قرار دادند تا در برابر دیوار. آن را به خوبی قادر به نان تست چهار قطعه در یک بار کمک به اطمینان حاصل شود که تمام خانواده می خورد صبحانه در همان زمان و دیگر اسلات کار بزرگ با نان اسلاید است که یک اندازه غیر استاندارد مانند کسانی که از چاودار یا ciabatta.

نصب و راه اندازی

واقعا وجود دارد هیچ چیز برای راه اندازی; تمام من مجبور به انجام آن را در مقابله و آن را در پلاگین. خوشبختانه IKICH توستر نه تلاش می کند به اتصال به وای فای و نه نیاز به یک برنامه تلفن همراه به کار می کنند.

عملکرد

پایه استفاده از توستر است فقط آنچه شما انتظار می رود: در نان به پایین فشار اهرم در سمت راست و منتظر توست تا موسیقی پاپ. شش حرارت سطح تنظیمات از #1 #6 و شروع کردم به شماره گیری درست در وسط (#3.5). ابتدا نان تست را کامل بود یک نور طلایی-قهوه ای رنگ! لازم به ذکر است که طولانی اسلات نیست نان تست به طور مساوی; کنار نان رو در همیشه تیره تر از سمت رو. در حالی که قابل توجه این تفاوت نیست قابل توجه است و قطعا به اندازه کافی برای خراب کردن نان تست.

در سمت چپ یکی دیگر از اهرم میآید که گرما رک. اگر چه شکاف در این توستر های آنها بسیار گسترده است. آن مناسب نیست برای مثال خوبی ضخیم نان شیرینی حلقوی از مورد علاقه ما بیگل محل Brueggers. برای حل این من می تواند فشار سطح در سمت چپ و گرم شدن دندانه دار کردن میآید. من استفاده می شود این کار را با یک کروسانت و آن را یک کار بسیار خوبی از سرعت و حرارت آن را تمام راه را از طریق. این خیلی بهتر از ظاهر آن به مایکروویو که تمایل به خشک کردن نانوایی اقلام و آنها را ترک جویدنی. این یک ویژگی مفید.

IKICH را توستر همچنین دارای یخ زدایی حالت که در آن شما را در برش نان یخ زده و آن را اجرا می شود طولانی تر و داغتر به هر دو یخ زدایی و تست آنها. من یک قرص نان گندم نان از فریزر داد و آن را امتحان کنید و من باید بگویم من غافلگیر شده بود در چگونه به خوبی آن کار کرده است. نان نگاه بسیار مشابه به عنوان عادی نان در محیط طبیعی. متاسفانه این جایی است که همه چیز کمی عجیب و غریب است. صبح روز بعد من رفتم به استفاده از توستر دوباره به قصد آزمون تفاوت بین پایین ترین حرارت تنظیم (#1) و کمترین (#6). پایین ترین تنظیمات, اما, تبدیل نان به یک نور طلایی رنگ و تاریک ترین محیط های سوخته نان را مجبور به دکمه لغو و خارج کردن نان قبل از اعلام حریق در لگد. من تست ده چند تکه نان بیش از یک دوره دو هفته بیشتر نان گندم و دارچین کشمش نان و استفاده از حالت یخ زدایی نیز هست و من قادر به تایید همیشه پس از استفاده از یخ در حالت اولین بار چیزی را تغییر در توستر. در هر محیط خیلی داغتر از آن در ابتدا بود. برای من کامل نان تست استفاده می شود در #3.5 در حال حاضر آن را در #2. داغترین تنظیم (#6) در حال حاضر غیر قابل استفاده می روم نان سیاه و سوخته است. من نمی تواند توضیح دهد که چه اتفاقی افتاده است اما به نظر می رسد که توستر دارای نه به طور کامل قطع شد از حالت یخ زدایی. چیزی که من سعی کردم از جمله قطع توستر ثابت کرده است این موضوع است.

نهایی دکمه یک reheat دکمه است که برای سرعت گرم کردن مجدد نان تست مجموعه ای است از بیش از حد طولانی و سرد.

ویژگی های اضافی

طولانی اسلات انفصال نان سینی که دستی برای خلاصی از تمام کسانی که خرده که به ناچار تجمع در پایین توستر.

چیزی که من دوست دارم

  • طراحی جذاب
  • جالب توست!
  • گرما رک

آنچه که من می خواهم تغییر

  • رفتار عجیب و غریب پس از defrosting

افکار نهایی

IKICH طولانی Slot toaster محبوب است در خانه ما قطعا لذت می برد بسیاری از نان تست سه هفته گذشته. اگر چه هنوز هم به خوبی کار می کند برای من در پایین تنظیمات من واقعا قادر به توصیه این توستر. توستر نباید تغییر چگونه کار می کنند پس از استفاده از یخ در حالت به ویژه زمانی که این تغییر باعث می شود آن را برای سوزاندن نان.

قیمت: $46.99
که در آن به خرید: IKICH یا آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط IKICH.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme