شما باید به گرفتن هوای تازه هر روز در قرنطینه–اینجا چرا

اگر شما می توانید آن را با خیال راحت بیرون رفتن برای هوای تازه در قرنطینه یک ایده خوب است. این می تواند تاثیر مثبت خود را در بهداشت جسمی و روانی–و یک بخش مهم در ایجاد یک سالم معمول در قرنطینه.

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن!

woman in mask

شاتر

دکتر Jedidiah بالارد اضطراری-پزشکی پزشک گفت: کسب و کار خودی “من نیازی به نقل قول از یک مطالعه به شما اجازه می دانم که اگر شما شده است در داخل تمام طول روز زمان کمی خارج از منزل را بهبود خلق و خوی خود را.”

او ادامه می دهد “ویتامین D نیز نقش مهمی در عملکرد سیستم ایمنی بدن و نور خورشید مورد نیاز برای بدن ما برای تبدیل آن به شکل فعال آن.”

social distancing in park

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما در حال پیدا کردن خود را احساس کردن و خود را بهتر از بیرون رفتن برای یک امن اجتماعی فاصله پیاده روی, سفر به پارک و یا حتی فقط نشسته در خارج می تواند به شدت بهبود چگونه شما احساس می کنید.

woman in mask

شاتر

سو آن بل استادیار پرستاری در دانشگاه میشیگان که در مطالعات سلامت اثرات بلایای طبیعی نیز صحبت به خودی کسب و کار در مورد مزایای گذراندن وقت در خارج.

“فقط دیدن آسمان آبی هنگامی که شما شده اند در خارج از خانه خود را برای مدت طولانی از زمان قطعی اثرات خلق و خوی,” او توضیح می دهد. “ما تحت مقدار زیادی از استرس و فشار در این بسیار غیر معمول بار پس از رفتن برای پیاده روی برای روشن شدن ذهن شما واقعا سالم برای شما — اگر شما می توانید آن را با خیال راحت.”

people in masks

شاتر

علاوه بر آن نه تنها برای شما خوب ذهنی. این مقاله ادامه “یک مطالعه از بیش از 1000 بزرگسالان به عنوان مثال در بر داشت که کسانی که راه می رفت حداقل 20 دقیقه در روز و پنج روز در هفته گزارش شده 43 درصد کمتر بیمار روز کمتر از خود فعال هستند. حتی زمانی که افراد فعال کردم بیمار آن را به عنوان شدید یا طولانی مدت با توجه به دانشگاه هاروارد سلامت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme