زیتون اتحادیه هوشمند گوش نقد و بررسی – طراحی شده به عنوان یک مرحله قبل از سمعک

نقد و بررسی – همانطور که همه ما مسن تر یک مقدار زیادی از سرگرم کننده همه چیز شروع به اتفاق می افتد به بدن ما است. یکی از این کارهای جالب می تواند از دست دادن شنوایی. البته از دست دادن شنوایی می تواند واقعا بستگی دارد در چگونه به خوبی شما درمان گوش خود را هنگامی که شما جوان تر بودند. با صدای بلند موسیقی کنسرت, با صدای بلند, ماشین آلات, نزدیکی به سلاح گرم بودن ضربی در یک گروه راهپیمایی و حتی موتور سیکلت سوار. آن دومی من احساس می کنم که کمک بسیاری به از دست دادن شنوایی من تجربه هستم در حال حاضر. من همیشه پوشیدن کلاه ایمنی کامل چهره, اما صدای باد واقعا می تواند با صدای بلند. سوار شدن به راحتی می توانید برای آخرین بار 3 ساعت یا بیشتر در یک زمان و گوش من را اغلب می تواند زنگ پس از سوار شدن. در نهایت یاد گرفتم به استفاده از شمع در حالی که سوار اما این آسیب در حال حاضر انجام شده است. بنابراین زمانی که فرصتی آمد به بررسی زیتون هوشمند گوش من شروع به پریدن کرد و در آن برای دیدن اگر آن را بهبود توانایی شنیدن عادی برای تلفن های موبایل در اطراف من. از جمله زمانی که شوهرم از من می خواهد برای انجام کاری!

آنچه در آن است ؟

زیتون هوشمند گوش است نه یک سمعک. این طراحی شده است به منظور افزایش شنوایی این افراد با 50 دسی بل و یا کمتر از دست دادن شنوایی. آن است که به طور قابل توجهی ارزان تر از سنتی سمعک و می آید با یک برنامه است که به اجرا در Android یا IOS برای تنظیمات سفارشی.

چه چیزی در جعبه ؟

 • یک پایه شارژ با زیتون هوشمند داخل گوش (فقط یک شما نمی توانید یک جفت)
 • آداپتور برق
 • میکرو USB کابل
 • دو اندازه از راهنمایی گوش. یک مجموعه کوچک و دیگری بزرگ است. یکی از گوش و نکته سیلیکون است در حالی که دیگر اورتان. متوسط گوش نوک نصب شد.
 • یکی از فوق العاده گوش گروه که در اطراف می رود خارج از زیتون به کمک آن بماند در گوش است. یکی این است که در حال حاضر نصب شده است.
 • یک راهنما برای سخت افزار
 • یک راهنما برای برنامه

مشخصات سخت افزاری

 • 16 کانال و محدوده دینامیکی از 96db
 • طیف گسترده ای پویا الگوریتم فشرده سازی تنظیم برای ضبط 99.8 درصد از تلفن های موبایل در محدوده شنوایی و بدون اعوجاج
 • متعادل آرماتور درایو پشتیبانی از آن برای قطع کردن صدای پس زمینه های ناخواسته و تعدیل صداهای بلند
 • بازخورد لغو
 • هر دو سیستم عامل IOS و آندروید گوشی های هوشمند برنامه های کاربردی
 • 20+ ساعت گوش دادن
 • دسته تلفن تماس و گوش دادن به موسیقی گوشی خود را خاموش

راه اندازی

اولین چیزی که من تا به حال به انجام رسیدن اولیه شارژ کامل به زیتون. تصویر بالا نشان می دهد که پشت پایه شارژ. شما می توانید پورت میکرو USB و به سمت چپ یک نور LED برای نشان می دهد اگر زیتون در حال شارژ است.

این تصویر بالای شارژ پایه که در آن روغن زیتون را درج می کند. وجود یک سوراخ در پایین که در آن شما می توانید انگشت خود را به پاپ زیتون هنگامی که شما آماده برای استفاده از آن. دو پین که در آن سوزن فلزی در روغن زیتون و بقیه. پایه مغناطیسی است. هنگامی که روغن زیتون قرار داده شده است آن را نمی خواهد سقوط از پایه. شما باید به فشار با نوک انگشت آن را از شارژر خود را با انگشت در پایین پایه.

این دو عکس در حال گشاد, زیتون. شما می توانید ببینید وجود دو میکروفون سوراخ تا بالا. در زیر شما می توانید شارژ و پین. وجود محافظ نوار بیش پین است که شما باید حذف قبل از اول خود را شارژ.

در اینجا یک عکس از زیتون در پایه شارژ. نور سفید در زیتون چشمک زدن و چراغ در پایه خواهد بود یک جامد سبز هنگام شارژ. زمانی که شارژ کامل است هر دو نور سفید و سبز چراغ بیرون رفتن.

این یک تصویر از روغن زیتون در گوش من. قبلی earbud نظرات من شکایت کرده که من آن را بسیار کوچک کانال گوش. شما می توانید ببینید که زیتون است و نه بزرگ و قرار دادن فشار داخل گوش من. من کوچکترین سیلیکون گوش نکته در محل.

برنامه راه اندازی

هنگامی که روغن زیتون در گوش من من تا به حال به آن را روشن و راه اندازی جفت شدن با گوشی و برنامه. کل بالای زیتون یک دکمه لمسی. هرگز باعث می شود هر کلیک کردن سر و صدا. شما به سادگی با قرار دادن انگشت خود بر روی آن و آن را پایین نگه دارید برای دو ثانیه. شما شنیدن یک صدا می گویند: “قدرت بر”. اگر شما همچنان به فشار برای یک مجموع از پنج ثانیه شما دریافت ‘جفت شدن فرمان. که در آن نقطه شما می توانید جفت دستگاه خود را با تلفن از طریق بلوتوث. اگر شما فشار ادامه در مجموع هفت ثانیه دستگاه خاموش خواهد شد. آن است که کمی آزار دهنده شما باید به فشار و نگه دارید از طریق جفت شدن فرمان برای روشن کردن دستگاه خاموش در هر زمان.

من پس از دریافت زیتون هوشمند گوش برنامه از زیتون اتحادیه در فروشگاه Google Play. من اصلا عکس از مراحل بعدی به دلیل آن را به سرعت در بر داشت دستگاه و شروع به من از طریق تست شنوایی. شما می خواهید تا مطمئن شوید که شما در یک اتاق آرام. برنامه می فرستد یک سری از بوق های مختلف هرتز سطوح. به محض شنیدن بوق شما یک دکمه را فشار دهید نشان می دهد شما آن را شنیده. شما شروع به خاموش با گوش که در آن شما می خواهید به پوشیدن زیتون. برنامه پس از آن باعث می شود شما را به روغن زیتون از یک گوش و قرار دادن آن در دیگر به طوری که آن را تست شنوایی در گوش دیگر. این پس از آن می تواند تعادل صدا بهتر است.

که در آن نقطه شما می توانید روغن زیتون را به اصلی گوش است که در آن شما می خواهید به آن را می پوشند و این برنامه به صورت پیش فرض به صفحه اصلی. بعد از چند صفحه نمایش از طریق های مختلف آموزش های موجود در نرم افزار که به شما نشان دهد که چگونه شما می توانید ریز لحن این دستگاه حتی بیشتر اگر شما می خواهید.

این است که باز کردن صفحه به صفحه آموزش.

این سه بعدی صفحه نمایش به شما نشان می دهد سه گزینه شما باید برای کنترل چگونه زیتون فیلتر صدا. وجود دارد به طور پیش فرض حالت یک حالت مکالمه که باید کار واقعا خوب در مکان هایی مانند رستوران ها یا دیگر مکان های پر سر و صدا و پس از آن یک حالت تلویزیون.

بعدی وجود دارد بازخورد لغو را فشار دهید. که من پیدا کردم که من همیشه به آن در. هنگامی که آن را خاموش بود و من گاهی اوقات که بالا سخت تن به تن جیغ می شنوید که میکروفن دریافت بیش از حد نزدیک به زبان و به علاوه صدای من تمایل به اکو در تماس های تلفنی اگر آن را خاموش. در نهایت صفحه نمایش به شما نشان می دهد که باتری به سطح و سطح به حجم. من می خواهم توجه داشته باشید شما می توانید تغییر حجم سطح از طریق برنامه اما شما همچنین می توانید آن را تغییر دهید بر روی دستگاه خود را. یکی از سریع ضربه بزنید بر روی دکمه کاهش حجم و دو شیپور خاموشی سریع افزایش حجم.

بعدی آموزش اکولایزر آموزش. حتی اگر زیتون خودکار تنظیم فرکانس در گروههای مختلف با توجه به تست شنوایی, شما ممکن است بخواهید برای تنظیم آن را به خودتان بعد.

این تصویر به شما نشان می دهد اکولایزر صفحه. وجود هشت باند فرکانس که شما می توانید تنظیم کنید.

این تصویر به شما نشان می دهد که ایده آل وجود دارد را فشار دهید. این از ویژگی های بزرگ آن را به عنوان به یاد تنظیمات پیش فرض. به این ترتیب اگر شما کاملا ظروف سرباز یا مسافر تا اکولایزر شما می توانید دکمه آن را فشار دهید و شروع به بیش از.

این تصاویر بعدی توصیف محدوده از فرکانس های مختلف. وسط باند همه مجموعه ای به بالا چون کسانی که در محدوده طبیعی انسان بیان. سمت چپ ترین فرکانس برای صداهای بم و سمت راست بالا سخت تن به تن سر و صدا.

عملکرد

زمانی که من با انجام تست شنوایی بود و زیتون کالیبره من شگفت زده در چگونه تیز صدایی همه چیز بود. من برخی از بازخورد و من پیدا کردم من تا به حال به نوبه خود به بازخورد لغو حق دور. در اولین تماس تلفنی با دستگاه, من callee شکایت از اکو تا زمانی که من روشن بازخورد ، پس من که همه خواستار شدند تیز و روشن است. گوش دادن به موسیقی و یا شنیدن کتاب از طریق زیتون صدا بزرگ به جز البته آن را در استریو. من فکر می کنم اگر من به گوش دادن به موسیقی به طور منظم من استفاده منظم از earbuds به جای.

تا آنجا که واقعی گوش دادن می رود, من سعی کردم حالت تلویزیون حق دور. شوهر من شکایت می کند که من در مجموعه تلویزیونی راه بیش از حد با صدای بلند. که من پیدا کردم که من قادر به نوبه خود حجم خوب 5 کلیک کردن از جایی که من به طور معمول گوش دادن. متاسفانه جایی که من واقعا می خواستم برای تست من نمی تواند علت آن را با توجه به COVID. من می دانم که پر سر و صدا در رستوران ها من یک زمان سخت شنوایی مردمی در سراسر جدول. وقتی که من دریافت زیتون ما در حال حاضر در مستند. حتی اگر رستوران ها در 50 درصد ظرفیت در این زمان, من و همسرم احساس نمی راحت غذا خوردن در داخل. هنگامی که رستوران ها کامل دوباره و من می توانید انجام یک آزمایش واقعی من خواهد بود مطمئن باشید به پست پشت در این بررسی یافته های من.

وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این پیش فرض و در حالت مکالمه. در حالت پیش فرض من می شنوم یک پس زمینه صدای خش خش از نوع سر و صدا. من مطمئن هستم که من در چیدن فن در دفتر من. در حالت مکالمه که صدا از بین می رود. در حالت تلویزیون من می توانم شنیدن یک بیت از این پس زمینه, صدای خش خش دوباره. من معتقدم که چون تلویزیون است که قرار دادن یک مقدار زیادی بیشتر برای تلفن های موبایل در پایین و بالا به پایان می رسد از مکالمات عادی و زیتون است که در تلاش برای انتخاب کنید تا همه آنها را.

تایپ کردن بر روی صفحه کلید برای تلفن های موبایل های مختلف در هر حالت. در حالت پیش فرض آن برای تلفن های موبایل واقعا تیز. در حالت تلویزیون آن را برای تلفن های موبایل عمیق تر اما هنوز هم بسیار clicky. در حالت مکالمه آن را برای تلفن های موبایل مانند چیزی که من همیشه استفاده می شود به شنیدن. من خودم نگه داشتن آن در حالت مکالمه بیشتر از زمان مگر من به تماشای تلویزیون. من به ندرت اگر هرگز آن را در حالت پیش فرض.

من عینک آن را بر روی روزانه, پیاده روی صبح و من قسم می خورم من شنیده ام بسیاری پرندگان بیشتر از حد نرمال است. شما نمی دانید که آنچه شما از دست رفته تا زمانی که شما انجام دهید!

در نهایت, من می خواهم توجه داشته باشید که من نمی تواند پوشیدن دستگاه برای بیش از چند ساعت در یک زمان. این امر باعث گوش من به درد.

چیزی که من دوست دارم

 • من دوست دارم که این برنامه و من می توانید آن را برای پاسخ به تماس و گوش دادن به کتاب است.
 • قطعی صدا بهبود است که اجازه می دهد تا من به پایین تر از تلویزیون های حجم.
 • قیمت عالی نسبت به سمعک است.
 • به نظر می رسد مانند یک earbud و نه یک سمعک. آن می تواند در سیاه یا سفید.

چه نیاز به بهبود

 • این عالی خواهد بود اگر آنها می تواند به نحوی به دستگاه کمتر گسترده است. من می دانم آن است که بسیاری از تکنولوژی اما آن را دشوار است به جا است که در کانال گوش برای بیش از دو ساعت است.
 • به نوعی خلاص شدن از شر است که توخالی صدا در حالت پیش فرض.
 • آن را خوب خواهد بود اگر آنها ارائه شد در جفت مانند در حالت عادی از earbuds.

افکار نهایی

اگر شما کمتر از 50db از دست دادن شنوایی و بسیار خسته از مردم گفتن شما به روشن کردن تلویزیون و ترک گفت: “چه ؟’ تمام وقت من پیشنهاد می کنم شما در نظر بگیرید زیتون. من توصیه شما شنوایی خود را تست شده برای اولین بار برای دیدن چگونه بد شما واقعا هستند. اگر آن را به اندازه کافی به حکم سمعک زیتون ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید.

قیمت: $299
که در آن به خرید: زیتون اتحادیه هوشمند گوش سایت
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط اتحادیه زیتون


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید