کایلی Jenner خیلی دلیل خوبی برای دیوانه در دریک پس از او با اشاره به او به عنوان یک “طرف قطعه” در یک آهنگ. این آهنگ یک آهنگ منتشر نشده با آیندهرو هر کس صحبت کردن در زمانی که آن را به اشتراک گذاشته شده در طول یک Instagram زنده رجوع شود.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Drake

در این ترانه Drake اشاره به کایلی در unflattering راه است. او raps, “آره, من hater به جامعه واقعی / s—t, Kylie Jenner که یک طرف قطعه.”

او ادامه داد “آره من 20 motherf—kin’ Kylies.”

Kylie Jenner

با توجه به کایلی و دریک هستند که عاشقانه در گذشته این شعر توجه بسیاری از حق دور با بسیاری از مردم تعجب اگر دریک در تلاش بود به توهین کایلی در آهنگ.

دریک و کایلی در ارتباط بودند در نوامبر سال 2019 هنگامی که یک منبع تایید رابطه خود را به Us Weekly, “کایلی و دریک دوستی را عاشقانه تبدیل شده است.”

Drake

دریک شد سریع برای پاسخ به کسانی که بدانم در مورد شعر. رپر توضیح داد: در یک Instagram داستان “یک آهنگ که [M]ارک زد شب گذشته در شب صدای جغد زندگی می کنند مجموعه ای نباید انجام شده است. این آهنگ که به بیرون درز 3 سال پیش کردم و اوراق در مدت کوتاهی پس از. او فقط رفتن بیش از حد عمیق در دریک/آینده کاتالوگ.”

او ادامه داد: “آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است که از خواب بیدار داشتن هر یک از دوستان من احساس بی احترامی بنابراین من فقط به حال به می گویند که برای شروع روز است.”

Kylie Jenner

با وجود اینکه به نام “سمت قطعه” کایلی به نظر نمی رسد به ذهن دریک شعر.

یک منبع آگاه گفت: Us Weekly, “کایلی ناراحت نمی شد در مورد Drake با اشاره به او به عنوان یک “طرف قطعه’ در آهنگ جدید خود را و او واقعا اهمیتی نمی دهند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de