اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن, تنظیم رژیم غذایی خود را شامل مواد غذایی و نوشیدنی است که خود را افزایش سوخت و ساز بدن و سوزاندن کالری بیشتر یک ایده خوب است. به طور خاص در شروع صبح خود را با یک تقویت متابولیسم نوشیدنی داغ است یک راه عالی برای jumpstart از دست دادن وزن.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک نوشیدنی داغ شما باید با داشتن هر روز صبح برای از دست دادن وزن.

green tea

شاتر

چای سبز

چای سبز بزرگ است صبح نوشیدنی داغ است که می تواند کمک به شما از خواب بیدار و از دست دادن وزن است.

نیویورک-بر اساس تغذیه رجینا Fazzini توضیح می دهد که چای سبز باعث می شود برای یک نوشیدنی عالی جایگزین اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن است. آن را حاوی سالم و آنتی اکسیدان ها است که ثابت شده است برای کمک به کاهش وزن و چربی بدن هنگامی که در ترکیب با تغییرات در شیوه زندگی سالم.”

mug

شاتر

چای سبز کمک می کند تا شما از دست دادن وزن به خاطر اینکه سرشار از کافئین و آنتی اکسیدان ها است.

با توجه به Healthline, “چای سبز حاوی مواد فعال زیستی مانند کافئین و EGCG است که می تواند اثرات قدرتمند در سوخت و ساز بدن.”

green tea

شاتر

Healthline ادامه “ترکیبات موجود در چای سبز در افزایش سطح هورمون است که به سلول های چربی به شکستن چربی است. این نسخه های چربی به داخل جریان خون شده و باعث می شود آن را در دسترس به عنوان انرژی است.”

flat stomach

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن و به ساخت تغییرات در رژیم غذایی با اضافه کردن چای سبز به رژیم غذایی خود است یک راه خوب برای افزایش سوخت و ساز بدن اولین چیزی که در صبح است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de