Ellen DeGeneres دریافت برای واکنش های اخیر گریان تصویری. بحث میزبان نشان می دهد در زمان به توییتر به بحث در مورد کشتن جورج Floyd the Black Lives Matter جنبش و تظاهرات. با این حال بسیاری از طرفداران راضی نبودند با این ویدئو با توجه به های اخیر شکایت در مورد الن رفتار نسبت به کارکنان خود را.

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن!

Ellen DeGeneres

شاتر

در این ویدئو DeGeneres می گوید: “من نمی دانم چه بگویم. من خیلی ناراحت هستم و من خیلی عصبانی است.”

او ادامه می دهد “و من می دانم که من نه میخوام درست می گویند و من می دانم که وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از افرادی که در حال میخوام در اختلاف نظر در مورد آنچه که من می گویند.”

Ellen DeGeneres

شاتر

میزبان توضیح میدهد: “من یک پلت فرم من باید یک صدا و من همیشه برای برابری و من همیشه می خواستم به صدای برای افرادی که نمی باید یک صدا از آنجا که من می دانم آنچه که احساس می کند مانند.”

Ellen DeGeneres

شاتر

“من فقط متاسفم که آن را به این,” DeGeneres توضیح داد. “این رفته راه, راه, راه, راه بیش از حد طولانی است. مردم را بدست قتل است.”

الن به پایان رسید و او با یک تماس برای “انصاف و عدالت برای همه است.”

Ellen DeGeneres

شاتر

با وجود الن نوع کلمات و نیت خوب این ویدئو را دریافت کرده است برخی از عمده واکنش در نور از اتهامات اخیر در مورد الن شخصیت با اشاره به میزبان به عنوان یک منافق. علاوه بر این بسیاری از طرفداران او را تشویق به تمرکز بر روی اهدا به جای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de