شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن اخبار در مورد ریس ویترسپون که فقط به بیرون درز کرد–مردم آنقدر دیوانه!

ریس ویترسپون است رسم خشم از کارکنان Quibi برای دریافت یک *قابل توجه* پرداخت از پلت فرم تلفن همراه برای مشارکت در نمایش “شدید ملکه”–همه-را-در حالی که این شرکت مجبور به انجام اخراج به دلیل نشان دادن ضربه نیست معیار با توجه به گزارش.

کارکنان در Jeffrey Katzenberg-تاسیس محتوای شرکت گفته “خروشد” بیش از یک $6M دیدار ریس دریافت برای او بدترین بازیکن میدان نشان می دهد. اوه!

ادامه مطلب: Prince William فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

در صورتی که شما از دست رفته این تلویزیون ویژگی های پلت فرم ویترسپون صدای روی فمینیستی نشان می دهد “شدید ملکه است.” آن را برای تلفن های موبایل شگفت انگیز–قضیه این است که “جهانی را تصور کنید که در آن زنان تماس همه عکس”–اما صفحه شش گزارش شده است که نشان می دهد underperformed برای کانال که کارکنان خوشحال هستند.

“Quibi ممکن است به پیاده سازی کاهش و مردم کالایی که ستاره مانند ریس رو پرداخت میلیون ها” مقاله گزارش.

ادامه مطلب: جنیفر لوپز فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون & ما را ویران کرد برای او!

و چه بدترین چیزی است که ممکن است وجود دارد برخی از خویش و قوم پرستی در بازی; صفحه شش امتیاز که ریس شوهر جیم Toth سر از محتوای کسب و استعداد برای شرکت که ممکن است باید به او کمک کرد تا به مانند یک فرفره خوب.

ریس و به شوهر از هشت سال در سمت چپ او فرفره بزرگ در کا پس از 23 سال به کار در Katzenberg را راه اندازی و با وجود بیشتر مردم جریان محتوا در قرنطینه Quibi کوتاه-فرم محتوا فقط نمی گرفته.

ادامه مطلب: Ryan Seacrest فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت سلامت–خیلی غمگین!

Quibi گزارش قطع اضافه کاری برای پایین ترین سطح کارکنان و اجازه دهید دیگران پس از برنامه افتاد از اپل بالا 200 برنامه. این شرکت دارای مقدار زیادی از بودجه–$1.7 میلیارد دلار به طور دقیق–پس چرا آنها شاش کردن کارگران ؟

هرزه برای ویترسپون پاسخ نمی دهند به ارسال درخواست برای نظر. ما باید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر