تمام غذاهای بسته شدن فروشگاه های اولیه در میان اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید.

این شرکت اعلام کرد از طریق یک سخنگو و پاسخ توییتر این هفته است که این امر می تواند تغییر ساعت فروشگاه در شهرستانها را انتخاب کنید در میان ناآرامی های مدنی زیر فلوید قتل در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه شما می توانید زمانی که پا بر روی مواد غذایی در حال حاضر با توجه به کارشناسان بهداشت و درمان

“DC مکان به طور موقت معرفی محدود از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر (مهمان 60+ در معرض خطر و یا معلول می توانید فروشگاه در فروشگاه از ساعت 7 صبح). بعد از 1 ساعت, فروشگاه تمرکز به طور انحصاری در تحویل مواد غذایی” شرکت در توییتی در پاسخ به یک مشتری در ژوئن 6.

البته-و نه همه خوشحال است.

“شما این کار را با هیچ هشدار, هیچ نشانه ای در فروشگاه های خود را? چرا ترس از تظاهرات مسالمت آمیز?” کاربر توییتر کیگان پارکر پاسخ داد.

ادامه مطلب: غذاهای کل فقط این تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه–آنچه که اتفاق می افتد!

“ما در حال نظارت بر فعالیت های در سراسر فروشگاه های ما و در حال تنظیم ساعت فروشگاه و یا بسته شدن به عنوان مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی از اعضای تیم ما” یک شرکت هرزه همچنین تایید جدید فروشگاه ساعت فاکس کسب و کار.

“در حالی که شده است وجود دارد آسیب به چند تا از فروشگاه های ما در روزهای اخیر است که بالاترین اولویت ما در این زمان. ما در حال تمرکز بر سلامت همه اعضای تیم ما و همسایگان ما در جوامع ما در خدمت است.” که خوب است بدانید!

ادامه مطلب: ترسناک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در هنگام گرفتن منظقه وانت به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

زنجیره ای مواد غذایی نیز تغییر سفارش آنلاین ویندوز برای انتخاب و تحویل پس از اعتراض.

به یادگیری راه های که شما می تواند کمک به مبارزه با نژادپرستی نظاممند, بازدید:

ACLU

رنگ را تغییر دهید

در آغوش نژاد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر