غیر منتظره اشتباه پزشکان می گویند شما باید جلوگیری از ساخت در مکان های شلوغ

به عنوان اماکن عمومی و کسب و کار شروع به باز کردن یک امکان خوب که آنها شروع به جذب جمعیت. با که در ذهن وجود دارد هنوز هم اقدامات احتیاطی شما می توانید برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس و کمک به شما در حفظ امن و سالم است.

نگه داشتن خواندن برای غیر منتظره اشتباه پزشکان می گویند شما باید جلوگیری از ساخت در جمعیت!

people at the park

شاتر

نه اجتماعی فاصله

هنگامی که وجود دارد بسیاری از مردم در یک فضای محدود می توانید آن را دشوار است به نگه داشتن فاصله خود را. با این حال لازم است. تمرین های اجتماعی فاصله دستورالعمل شامل اقامت شش فوت دور از دیگران است.

ایسنا بهداشت توضیح می دهد: “وقتی کسی سرفه یا عطسه سه قطره از مایع اسپری از بینی یا دهان. اگر شما در حال ایستاده بیش از حد نزدیک شما می توانید تنفس قطرات که ممکن است شامل coronavirus اگر فرد سرفه آلوده است, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.”

people walking

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک منطقه شلوغ در نظر گرفتن زمان به اطمینان حاصل شود شما در حال شش فوت دور از دیگران یک گام مهم در ساخت تفرج خود را امن است.

woman with mask

شاتر

این نیز مهم است برای ادامه به پوشیدن ماسک خود را هنگامی که در جمعیت–حتی زمانی که شما خارج است. چرا که یک جمعیت می تواند سخت برای کنترل آن دشوار خواهد بود برای حفظ شش پا از راه دور در تمام زمانها. نیز مهم است که با پوشیدن یک ماسک و همچنین.

mask

شاتر

بن Cowling, یک استاد گروه اپيدميولوژی و یک ماسک محقق در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت توضیح داد سودمندی از ماسک به خودی کسب و کار.

“در میان مردم است که هنوز هم نیاز به رفتن به محل کار به خصوص افرادی که نیاز به رفتن را از طریق مناطق شلوغ مانند قطارهای زیر زمینی و عمومی-سیستم های حمل و نقل پوشیدن ماسک بر روی آن می تواند به خصوص مفید است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر