تکان دهنده ‘, تمیز, مواد غذایی,’ شما هرگز نباید بخورید چون باعث فوری افزایش وزن

تعویض به یک رژیم غذایی تمیز است یک راه خوب برای نظارت بر رژیم غذایی خود را و شروع به غذا خوردن بهتر است. نه همه “پاک” مواد غذایی هستند که به عنوان مفید برای کاهش وزن به دیگران است. در واقع برخی در واقع ممکن است که اثر مخالف است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یکی پاک غذایی شما باید شروع به اجتناب از asap!

woman making smoothie

شاتر

Smoothie به

مخلوط ها اغلب به عنوان یک جایگزین وعده غذایی سالم–به خصوص برای صبحانه. اما آنها ممکن است به خوبی برای از دست دادن وزن به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

یا نه چرب است, رژیم غذایی دوستانه بستگی دارد چه در داخل اسموتی-و چقدر داخل اسموتی.

Smoothie

شاتر

با توجه به چوپرا مرکز که در تاسیس شد 1996 توسط دیپاک چوپرا, M. D., and David Simon M. D. و یکی از اولین سلامت کل برندها در ایالات متحده “[W]e تمایل به خوردن مواد غذایی بیشتر در یک اسموتی از ما درک. به طور معمول شما نمی خوردن یک موز و سیب و پرتقال و فنجان زغال اخته فنجان ماست و شیر را در یک نشسته است. و در عین حال معمولی اسموتی حاوی همه مواد تشکیل دهنده آن, اگر نه بیشتر.”

smoothie

شاتر

یک اسموتی می توانید آن را مشکل تر برای تمرین کنترل بخش–و می تواند منجر به پرخوری.

به علاوه با توجه به Chopra Center “مایع کالری نیز بسیار آسان تر برای بدن خود را به متابولیسم و هر کالری بیش از حد مصرف می توانید به دست آوردن وزن است.”

fruit

شاتر

با که در ذهن چسبیده به میوه ممکن است برای کاهش وزن بهتر از داشتن یک اسموتی, و آن را ممکن است کمک به نگه داشتن شما را از پرخوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر