ITSKINS سامسونگ S20 فوق العاده تلفن مورد نظر

نقد و بررسی – شما فقط برداشت که براق جدید گوشی – شما می دانید یکی بود که فقط منتشر شد همان یکی از شما فقط کاهش یافته است مخربی جلو و پشت شیشه ای و denting گوشه ؟ نوع باعث می شود شما دچار آن نمی کند ؟ فکر ارزشمند خود را با تکنولوژی جدید در رفتن از گرما به و در یک دوم ترسانده است. به همین دلیل بزرگ وجود دارد aftermarket برای, تلفن را پوشش می دهد. هر بار یک پرچمدار جدید تلفن های منتشر شده در بازار است که با آب گرفتگی را پوشش می دهد.

ITSKINS یک خط تولید با کیفیت بالا و رها کردن-دارای تلفن را پوشش می دهد برای طیف گسترده ای از گوشی های اپل و سامسونگ و ال جی و گوگل و موتورولا. بیایید نگاهی به خود ارائه شده برای Samsung Galaxy S20 فوق العاده.

آنچه در آن است ؟

من فرستاده شد سه ITSKINS تلفن همراه را پوشش می دهد به طور خاص طراحی شده را به تناسب Samsung Galaxy S20 فوق العاده.

از چپ به راست:

 1. هیبرید // جامد در دشت خالی / رنگ شفاف
 2. هیبرید // روشن در رنگ شفاف
 3. طیف // روشن در رنگ دود

مشخصات سخت افزاری

ترکیبی

 • نوری درجه روشن جامد پلی کربنات پشت
 • نرم و انعطاف پذیر ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU) طرف موجود در روشن و یا سیاه و سفید (سایت تنها نشان می دهد روشن)
 • 1.1 اونس

طیف

 • نرم و انعطاف پذیر تک قطعه TPU طراحی
 • موجود در شفاف دود و نور صورتی
 • 1.2 اونس

هر دو مدل

 • 2m/7 ft رها خبره
 • مطرح گوشه های جلو و عقب
 • مهندسی فنر لانه زنبوری سحر و جادو طراحی
 • IMPACTHANE+ مواد ضد میکروبی

طراحی و امکانات

تلفن موارد اساسا در خدمت دو هدف است. برای بسیاری از آنها در خدمت به عنوان یک بیانیه مد. مردم تقویت تلفن های خود را با مواردی که منعکس کننده شخصیت خود را با رنگ و طرح. دوم و مسلما مهم تر از نظر ایمنی برای محافظت از گوشی در مقابل قطره است. ITSKINS طراحی کرده است یک خانواده از مواردی است که بسیار خوب ارائه حفاظت در حالی که به دنبال خوب است.

از ITSKINS سایت:

ما لانه زنبوری شوک جذب تکنولوژی در حال حاضر ویژگی های دو HEXOTEK لایه های موثر حفاظت از شوک در بازار است.

HEXOTEK 2.0 انحصاری ساختار لانه زنبوری است موثر ترین افت جذب تکنولوژی تا کنون یکپارچه به یک مورد.

IMPACTHANE ساخته شده در ميکروبی دفاع محافظت از مشترک بسیاری از میکروب ها و کاهش میکروب تا 99.99%

هر سه را پوشش می دهد به اشتراک گذاری این لانه زنبوری طراحی با فاصله هوایی در گوشه و کنار به جذب ضربه. همه آنها را مطرح گوشه ها در جلو و پشت برای محافظت از پشت و جلو شیشه ای و همچنین مطرح لبه در اطراف دوربین. همه آنها به اشتراک IMPACTHANE ضد میکروبی مواد.

تمام جزئیات عکس ها از ترکیبی // مدل روشن به عنوان آن را نشان می دهد جزئیات بیشتر با وضوح.

در اینجا نگاهی به مطرح گوشه و مطرح لبه در اطراف دوربین.

تمام چهار گوشه و کنار مطرح شده در جلو و عقب. این به این معنی است که اگر شما در تنظیم تلفن خود را شما هرگز استراحت بر روی تلفن خود را.

در اینجا ما می بینیم بالای گوشی. همه cutouts و دکمه ها کاملا تراز وسط قرار دارد با دهانه ها و دکمه های تلفن.

به دنبال شما می توانید ببینید مطرح گوشه و همچنین حفاظت از دوربین.

گرفتن نگاه نزدیک در گوشه شما به وضوح می توانید ببینید درجه جیب در گوشه ای و لانه زنبوری طراحی است که کمک می کند تا به جذب و توزیع نیروی ضربه از طریق صورت و نه از طریق تلفن.

طرف به طور کامل به انتظارنشسته بودند با لانه زنبوری جذب شوک.

پایین دهانه همه قابل دسترس از طریق قرار می گیرد کاملا cutouts.

دکمه سمت مشابه با صف لانه زنبوری. دکمه آسان برای استفاده از طریق انعطاف پذیر TPU طرف.

پشت هیبرید سری نوری روشن است پلی کربنات. آن را سفت و سخت است و طراحی شده برای خرج کردن تاثیر حفاظت از شیشه ای پشت گوشی. من تاری بارکد – صورت خود را شفاف است.

در اینجا یک نگاه ترکیبی سیاه و سفید با شفاف خود را به عقب.

و در اینجا این است که نگاهی به دود طیف مدل. طیف مدل به طور کامل انعطاف پذیر و ساخته شده از تولیدات TPU.

همه از مدل های ظریف ITSKINS آرم جاسازی شده و به پشت جلد.

عملکرد

من فقط می توانم آدرس و مناسب به نظر می رسد زیرا در حالی که به نظر می رسد مانند پوشش ارائه خواهد شد بسیار خوب حفاظت در برابر افت و حتی گواهی است برای انجام این کار, من مایل به رها کردن من بسیار گران قیمت تلفن برای پیدا کردن.

آگاه باشید این است که زندگی مورد ضد. این می افزاید: بدون حفاظت از آب. این نیز ارائه می دهد هیچ حمایت مستقیم برای شیشه جلو. اگر شما تلفن خود را به طوری که شیشه جلو مخاطبین سنگ به طور مستقیم مورد نمی ارائه هر گونه حمایت می کند. اما برای بسیاری قطره به خصوص داخل قطره بر روی طبقه لانه زنبوری طراحی و فنر هوایی جیب گوشه قطعا پیشنهاد حمایت می کند. ITSKINS گواهی است که مورد محافظت از گوشی از 2 متر کاهش مییابد. به من که بسیار چشمگیر به صورت نسبتا باریک.

من تحت تاثیر قرار گرفته بود با این موارد چگونه احساس می کردم چیزی که من سراغ گوشی را در جیب من است. آنها بسیار سبک و نازک آنها را اضافه نمی کند و هر گونه قابل انبوه به تلفن. که یک چیز بزرگ به خصوص در یک هیولا مانند S20 فوق العاده.

گوشی یکی از scummiest چیزهایی که ما خود را. در حالی که پوشش ارائه نمی دهد هر جوانه حذف از جلو شیشه ITSKINS’ IMPACTHANE مواد گفته شده است به ارائه برخی از سطح دفاعی برای پوشش. که پاداش است.

چیزی که من دوست دارم

 • Gook به نظر می رسد
 • با کیفیت مناسب و احساس
 • مطرح گوشه های جلو و عقب حفاظت از شیشه
 • TPU طرف ارائه بسیار مثبت گرفتن
 • مواد ضد میکروبی

آنچه که من می خواهم تغییر

 • اگر من قصد دارم به ناله و شکایت کردن هیبرید عقب به راحتی اثر انگشت

افکار نهایی

با هزینه های تلفن های همراه این روزها داشتن نوعی از پوشش محافظ بسیار ارزان بیمه در برابر زندگی اجتناب ناپذیر حوادث است. ITSKINS ارائه می دهد مجموعه ای زیبا را پوشش می دهد که نگاه خوب و پیشنهاد بسیار خوبی حفاظت و یک قیمت عادلانه است. اگر این بازی خود را طراحی زیبایی و آنها ایجاد یک پوشش برای گوشی, مدل, من فکر می کنم شما خواهد بود خوشحال با یک ITSKINS را پوشش میدهد.

من فکر می کنم ترکیبی در سیاه و سفید و شفاف, بهترین و به دنبال ، من همسر دوست داشتنی را دریافت کنید انتخاب خود را از دو نفر دیگر و یا سیاه و سفید و شفاف اگر او آن را می خواهد. من احمق نیست.

قیمت: $19.99 برای طیف; $24.99 برای هیبرید
که در آن به خریدمستقیم از ITSKINS.
منبع: نمونه ها از اين محصول ارائه شده توسط ITSKINS.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر