به عنوان رستوران شروع به بازگشایی میان رمان شیوع کروناویروس از جمله باز کردن پاسیو و فضای باز ناهار خوری اتاق برای محدود صندلی, بسیاری از ما که نمی خورده و رستوران غذا در سال سرمایه گذاری خواهد شد برای اولین بار.

اما در حالی که این ممکن است درست است که شام هستند بیشتر امن غذا خوردن در خارج از منزل (با توجه به تفاوت قابل توجهی در حجم هوای خارج به عنوان مخالف حتی به خوبی تهویه مناسب در محیط داخلی رستوران و محیط زیست است که می تواند دام و recirculate COVID19 ذرات) کارشناسان مانند ایمنی مواد غذایی و مشاور سابق بهداشت عمومی رسمی در منطقه مترو دنور استیون Chevalier هشدار می دهند که شما باید همچنان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل نزدیک است.

ما صحبت کرد و به نشان شوالیه و دیگران در مورد آنچه کارشناسان بهداشت می گویند بدترین اشتباهات شما باید هنگامی که خارج از منزل ناهار خوری در حال حاضر:

ادامه مطلب: ترسناک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در هنگام گرفتن منظقه وانت به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

لغزش در پایه اجتماعی فاصله پروتکل های. “مشتریان هنوز هم باید آگاه اجتماعی فاصله حداقل 6 پا در هنگام انتظار برای جداول و یا زمانی که نشسته بین احزاب و همچنین در ادامه به پوشیدن ماسک یا پوشش بین غذا خوردن و یا نوشیدن” شوالیه توصیه می کند.

غذا خوردن با دست های خود را. “ما سهوا لمس بنابراین بسیاری از چیزهایی که در یک رستوران مانند منوها, عینکی, ظروف نقره ظروف ادويه و….” گوش و حلق و پزشک و ارضا روی صورت, ترمیمی, جراح, Dr. Gary Linkov توضیح می دهد. “اگر شما اتفاق می افتد به لمس یک آیتم در رستوران که آلوده شده است با coronavirus آوردن دست خود را به صورت خود را افزایش می دهد خود را در معرض خطر ابتلا به عفونت است.”

ناهار خوری با یک گروه بزرگ. “این ممکن است منجر به مردم تکیه بیش از این جدول به منظور برقراری ارتباط و در نتیجه گسترش قطرات تنفسی در میان تماس نزدیک” دکتر Linkov توضیح می دهد. “علاوه بر این های غذایی توصیه نمی شود به عنوان یک فرد آلوده ممکن است آلوده به مواد غذایی و یا صفحه و لمس کردن این ممکن است تسهیل گسترش عفونت است.”

گرفتن یک از امنیت کاذب از ماسک صورت. “در حالی که مبتنی بر مصرف کننده ماسک صورت/پوشش را کاهش می دهد نرخ انتقال COVID19 آنها نه به طور کامل از بین بردن امکان حتی در یک محیط و شرایط مناسب می تواند به طور موثر حمل ویروس ذرات و قطرات در هوا برای تمدید فواصل گذشته شش پا” شوالیه توصیه می کند.

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه شما می توانید زمانی که پا بر روی مواد غذایی در حال حاضر با توجه به کارشناسان بهداشت و درمان

لمس کردن آیتم های جدول. “در حالی که رستوران ها مجدانه تمیز و بهداشتی کابینت آشپزخانه و صندلی بین احزاب مشتریان نیاز به انجام بخشی خود را به عنوان به خوبی با ساخت مطمئن شوید که آنها در حال دست زدن به هر گونه معمولا لمس آیتم هایی که ممکن است به طور تصادفی در سمت چپ جدول (قند و شکر, ظروف و گلدان های قابل استفاده مجدد منوهای مینی منو تخته)” شوالیه” ،

نه شستن دست. رستوران را برانگیخت باید “شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه با آب گرم و یا صابون قبل از غذا خوردن و پس از خروج از استقرار” شوالیه توصیه می کند. “اگر شستن دست را نمی توان با استفاده از ضد عفونی کننده دست کمک خواهد کرد که به کاهش میزان ذرات ویروس است که می تواند گسترش دست, اما نمی تواند به عنوان موثر به عنوان مناسب شستن دست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de