برنامه Chrome در آر سازگار با دستگاه های آندروید کمک خواهد کرد که شما تعیین صحیح اجتماعی فاصله

اخبار – آیا شما شده است تعجب کنید که چگونه به دور شما باید از کسی که به منظور پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل? اکثر مردم فقط تخمین می زنند. اما با استفاده از گوگل کروم نرم افزار برای دستگاه های آندروید است که واقعیت افزوده (AR) سازگار را به حدس و گمان از آن است. شما قادر خواهد بود برای دریافت بصری از به که از راه دور با استفاده از تلفن همراه آندروید خود را. برای انجام این کار شما نیاز به رفتن به sodar.withgoogle.com و شیر بر روی “راه اندازی” را فشار دهید.

این سایت به شما خواهد گفت که آن را می خواهد به “ایجاد یک نقشه 3 بعدی از محیط اطراف خود و پیگیری موقعیت دوربین” طوری به آن ضربه بزنید بر روی “اجازه”. سپس آن را از شما درخواست برای اجازه گرفتن عکس و ضبط فیلم طوری به آن ضربه بزنید بر روی “اجازه”. شما نیاز به شیر در سبز “راه اندازی” را فشار دهید.

سپس متحده “برای پیدا کردن زمین تلفن خود را به پایین و حرکت در اطراف آن”. در نهایت آن را به شما نشان می دهد فاصله مناسب (به متر) شما باید به دنبال اجتماعی فاصله. دو متر است که کمی بیش از شش فوت (2 متر = 6.6 ft.). من شگفت زده برای دیدن که چقدر دور است که فاصله بود. من حدس می زنم من یک قاضی خوب از فاصله خب این به من کمک کرد تا بهتر درک کنید که چقدر ما باید به عمل اجتماعی فاصله. به علاوه آن را فقط سرگرم کننده برای استفاده از!


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme