مدیر عامل شرکت هدف برایان کرنلبه تازگی بیانیه ای در مینیاپولیس تظاهرات که منجر به غارت دریاچه خیابان هدف فروشگاه در مینیاپولیس. اعتراضات آغاز شده است که پس از قتل جورج فلویدبخشی از زندگی مهم جنبش و خواستار توجه به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

Target

شاتر

در این بیانیه کرنل بیانگر همدلی خود را به سمت معترضان نوشته “ما یک جامعه در درد. که درد است منحصر به فرد به شهرهای دوقلو—گسترش آن در سراسر امریکا است. قتل جورج فلوید به راه انداخته است مقید کردن درد از سال به عنوان قتل Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. ما می گویند نام خود را و نگه دارید بیش از حد-لیست طولانی از دیگران در دل ما.”

Target

شاتر

کرنل همچنین توضیح داد که هدف خواهد بود تهیه این مناطق با “سنگین ترین خسارت” با لوازم ضروری مانند کمک های اولیه و تجهیزات پزشکی بطری آب شيرخشک و پوشک.

Target

شاتر

همانطور که برای کارکنان در خیابان دریاچه فروشگاه “فروشگاه ما و HR تیم در حال کار با همه ما آواره اعضای تیماز جمله بیش از 200 نفر از اعضای تیم از ما دریاچه فروشگاه های خیابان در مینیاپولیس. ما مطمئن شوید که آنها را کامل پرداخت و مزایا در هفته های آینده و همچنین دسترسی به دیگر منابع و فرصت ها در هدف است.”

Target

شاتر

او نتیجه گرفت: “از ما باز ما درب هدف اتحاد عمل با عشق و فرصت برای همه است. و در آن روح ما متعهد به کمک به یک شهر و جامعه است که به نوبه خود به درد ما همه تجربه به روز بهتر برای همه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر