بیشتر حمل سگ خود را doo برای شما با این سگ زباله کیسه دارنده

اخبار – پیاده روی سگ من یکی از چیزهای مورد علاقه من برای انجام این کار در تابستان. آن را بهانه ای بزرگ به خارج از منزل و هر دوی ما برخی از ورزش. چه سرگرم کننده است که حمل در اطراف مدفوع خود را. و البته او همیشه به نظر می رسد به انجام کسب و کار خود را درست در آغاز از راه رفتن ما. بنابراین من باید برای انجام کامل مدفوع کیسه بقیه راه است. من به تازگی در سراسر یک ابزار کوچک است که می تواند حمل قورت دادن کیسه های یک چیزی از گذشته.

این dooloop کوچک پلاستیکی کلیپ که شما می توانید به راحتی متصل به یک دسته سه تایی و یا کوله پشتی. آن را می توان با استفاده از شامل یک زنجیره توپ و یا شما می توانید با استفاده از یک کارابین. هنگامی که آن را که زمانانعطاف پذیر و سبک وزن کلیپ محکم مدتها تا شش منگوله دار سگ-ضایعات کیسه های آزاد کردن دست های خود را در روند. آن را نیز در دسترس است در شش رنگ بزرگ.

بنابراین اگر شما می خواهید برای رفتن را از دست آزاد خود را با سگ قورت دادن کیسه های سر به گرومت که در آن شما می توانید خرید dooloop برای $8.95.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر