Flexispot S6G MonitorStand کاری بررسی

نقد و بررسی – ارگونومی مهم است که آن را به چگونه شما خود را راه اندازی دفتر. در حال حاضر وجود دارد میلیون ها نفر از ما کار از خانه با توجه به COVID-19 pandemic, پس از آن یک ایده خوب برای ارزیابی کار فعلی خود را راه اندازی. آیا شما استفاده از یک مانیتور ؟ می تواند به شما در بالا بردن صفحه نمایش به طوری که آن را در سطح چشم? اگر نه, شما باید در نظر بگیرید یک مانیتور ایستاده مانند Flexispot S6G MonitorStand کاری است که برخی از ویژگی های اضافی است که آن را به یک گزینه جالب است. اجازه بدهید با یک نگاه.

آنچه در آن است ؟

این S6G MonitorStand کاری از Flexispot یک مانیتور یا لپ تاپ ایستاده است که می آفریند نمایش X اینچ سطح کار خود را. این موضع نیز ارائه می دهد یک اسلاید سینی برای خود بانکها یک آهنربا هیئت مدیره برای یادداشت های یک پایه برای تلفن خود و یا قرص یک پورت اضافی USB برای شارژ دستگاه های خود را و آن را حتی یک اشعه نور است که کشتن میکروب ها و باکتری ها بر روی صفحه کلید خود را.

چه در جعبه

  • Flexispot S6G MonitorStand Workstation
  • 4 پا
  • 4 آهن ربا
  • راهنمای کاربر

طراحی و امکانات

این Flexispot S6G MonitorStand کاری 20.5″L x 13.6″W x 5.3″ثانیه است و ساخته شده از پلاستیک سفید با خاکستری یا قهوهای مایل به زرد پارچه پوشش داده طرف.

مانیتور ایستاده ساخته شده در کشو که دارای 4 محفظه است که به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن قلم و سایر تجهیزات اداری ،

سمت چپ گوشه ای جلو دارای یک پورت USB است که می توان برای شارژ دستگاه. آن را تا به شما برای تامین کابل USB.

در طرف مقابل یک دکمه است که کنترل اشعه ماوراء بنفش سریالسازی لامپ در پایین ایستاده است.

پشت این واحد دارای یک کابل USB است که نیاز به متصل به هر یک از پورت USB بر روی کامپیوتر خود و یا در یک آداپتور AC است که همراه با Flexispot.

در پایین Flexispot S6G MonitorStand کاری است که یک اشعه ماوراء بنفش استريلايزر لامپ است که شما می توانید استفاده کنید برای استریل کردن صفحه کلید خود گوشی, ماوس, و غیره.

به منظور ارائه یک فضای به اسلاید روی صفحه کلید خود را تحت نظارت پایه استفاده می کنید گنجانده شده است که ضربه محکم و ناگهانی به پایین ایستاده و بدون نیاز به هیچ گونه ابزار.

پا افزایش ایستاده چند اینچ بالاتر از سطح میز وجود دارد اتاق را به اسلاید چیز تحت آن حتی اگر شما تصمیم به استفاده از لامپ UV.

با هر آیتم شما می خواهید به استریل شما آن محل وجود دارد و سپس دکمه را فشار دهید در سمت Flexispot. در 15 ثانیه نور UV خواهد آمد و اقامت برای 10 دقیقه تمیز کردن جلسه و خواهد شد و سپس به طور خودکار خاموش.

این Flexispot S6G MonitorStand کاری 22 lb ظرفیت پس از آن می تواند نگه دارید تا به 30 اینچ مانیتور.

جلوی مانیتور ایستاده دارای یک شیار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن قلم و/یا تلفن خود را.

سطح جلویی تا جراحی در پشت آن برای ایجاد یک مغناطیسی و تابلو اعلانات به نگه داشتن یادداشت ها با استفاده از شامل آهن ربا.

این مانیتور ایستاده را می توان با استفاده از یک لپ تاپ فقط به عنوان به راحتی می توانید آن را با یک مانیتور هنگامی که شما با قرار دادن لپ تاپ در بالا و اتصال کامل به اندازه صفحه کلید و ماوس.

چیزی که من دوست دارم

  • می آید به طور کامل مونتاژ به جز پا
  • شامل یک کشو برای اضافه سازی و سازمان
  • ساخته شده در اشعه ماوراء بنفش استريلايزر

آنچه که من می خواهم تغییر

  • شامل یک آداپتور AC برای قدرت
  • شامل یک ساخته شده در شارژر بی سیم برای گوشی شما

افکار نهایی

اگر شما در بازار برای یک مانیتور ایستاده و یا راه خود را به بالا بردن لپ تاپ صفحه نمایش Flexispot S6G MonitorStand کاری را انجام دهد که وظیفه و همچنین دادن به شما یک کشو برای ذخیره سازی و یک راه برای تمیز کردن باکتری ها از صفحه کلید و گوشی فقط کشویی آنها را تحت Flexispot و با فشار دادن یک دکمه.

قیمت: $129.99 قیمت
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Flexispot.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme