ما خواسته یک متخصص: آیا امن برای نوشیدن آب از شیر آب طول COVID?

با گسترش coronavirus بسیاری از مردم خریداری فیلتر های آب و یا ذخیره در بطری آب از ترس این که شیر آب می تواند حامل ویروس و نوشیدن آن می تواند در نتیجه آنها را بیمار شدن. اگر شما به اشتراک گذاری این ترس نگه داشتن خواندن برای چه کارشناسان می گویند در مورد آب و COVID-19.

woman drinking water

شاتر

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفته است که coronavirus شده است یافت نمی شود در آب آشامیدنی.

با توجه به وب سایت خود را “ویروس است که باعث COVID-19 شده است شناسایی شده در آب آشامیدنی. آب معمولی روش های درمان است که با استفاده از تصفیه و ضد عفونی از جمله کسانی که در شهرداری ترین سیستم آب آشامیدنی باید حذف و یا غیر فعال کردن این ویروس است که باعث COVID-19.”

water bottle

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما عادت به نوشیدن فیلتر شده یا آب بطری, شما لازم نیست برای متوقف کردن; یک لایه اضافی از تصفیه را انجام خواهد داد هر گونه آسیب. اما اگر شما به طور معمول نوشیدن آب از شیر آب وجود دارد هیچ دلیلی برای تغییر آن در حال حاضر.

glass of water

شاتر

آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) است و همچنین اظهار نظر در ترس اطراف نوشیدن آب از شیر آب در حال حاضر: “هیچ اولویت بالاتر برای سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به حفاظت از سلامت و ایمنی از آمریکایی ها است. سازمان حفاظت محیط زیست است که ارائه این اطلاعات مهم در مورد COVID-19 آن را به عنوان مربوط به آب آشامیدنی و فاضلاب به ارائه وضوح به مردم است.”

این بیانیه ادامه می دهد “این COVID-19 ویروس شناسایی نشده شرب-تامین آب. بر اساس شواهد موجود خطر به منابع آب کم است. آمریکایی ها می تواند همچنان به استفاده و نوشیدن آب از شیر آب به عنوان معمول است.”

woman drinking water

شاتر

به علاوه با توجه به فوربس “حتی اگر COVID-19 coronavirus شد و به نوعی این سفر حماسی از وارد شدن به آب آشامیدنی خود را از آن ممکن است به اندازه کافی بالا غلظت به خطر به شما.”

این مقاله ادامه “هر ویروس دارای یک حداقل دوز عفونی مقدار ویروس است که باید در حال حاضر به علت بیماری. اگر چه آن را به طور کامل روشن نیست و در عین حال آنچه را که حداقل عفونی دوز برای SARS-CoV-2 ممکن رقت باعث می شود کمتر احتمال دارد که آنچه به شما می رسد می تواند فراتر از این آستانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme