بیانسه فقط اجازه دهید این راز در مورد خانواده اش لغزش

Beyoncé است باز در مورد مادر–و ما خیلی ممنون که به شدت خصوصی ستاره به ما یک نگاه اجمالی به آن بخشی از زندگی خود را!

یک کلیپ از “لیموناد” خواننده توصیف او دیگر دنیوی عشق برای دوقلوها مولانا و آقا 2 و آبی پیچک, 8, با, شوهر, Jay-Z فقط مطرح و کلمات او بسیار زیبا هستند.

ادامه مطلب: پرنس ویلیام و کیت میدلتون فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور!

در یک کلیپ از او 2019 “بازگشت به خانه” فیلم مستند که به تازگی دوباره ارسال شده توسط سابق دستیار شخصی Manuel A. مندز در Instagram, ویژگی های خواننده توصیف عشق برای او سه جوان کودکان و نوجوانان با عنوان “فراتر از زمین است.” لرز!

“هنگامی که شما یک مادر وجود دارد عشق است که شما تجربه خود را با کودکان و نوجوانان است که عمیق تر از هر چیزی که شما می توانید تصور کنید. عشق فراتر از زمین” او می گوید: در این ویدئو در طول فیلم از او و Jay-Z lounging در خانه و خواندن به کودکان.

ادامه مطلب: Khloe Kardashian غیر قابل تشخیص به نظر می رسد در حال حاضر–آن را ترسناک!

این کلیپ ممکن است اما آن را رفته ویروسی دوباره به دلیل چگونه به ندرت ستاره پاپ سهام اطلاعات شخصی از زندگی خود را. به یاد داشته باشید زمانی که او منتظر 3 سال به ما یک نگاه اجمالی از او لباس عروسی؟! بله–زندگی خود را واقعا است که کفن در این حد پنهان کاری.

اعضای Beyhive (از جمله خود من!) نه فهیم وقتی که می آید به جزئیات ملکه Bey زندگی مشترک بودن در هر زمان. این زن که به معنای واقعی کلمه شکست اینترنت (و Instagram سوابق!) هنگامی که او نوشته عکسهای از دوقلوها.

ادامه مطلب: کیت میدلتون دلخراش اطلاعیه–ما نمی بینم در آینده و در همه!

این حکایت در مورد پدر و مادر ممکن است اما ما هر لقمه از دانش در مورد ستاره های مورد علاقه ما هنگامی که ما می توانید دریافت کنید. درست است؟!

به علاوه آن را فوق العاده به موقع برای COVID-19. “این بسیار مهم است که همیشه نه تنها در حال حاضر در طول COVID-19 pandemic برای ابراز عشق و مهربانی و محبت و احترام به خود, خانواده, دوستان, و یا کسی نمی داند” مندز زیر نویس پست. در واقع!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>