پس از شروع COVID-19 ما همه آگاه چگونه ما نیاز به سهام تا در موارد خاص–از جمله مواد غذایی است که نمی خواهد بد توالت, کاغذ ضد عفونی کننده دست و موارد دیگر که پرواز به سرعت خاموش قفسه. اما شما با تمرکز بر موارد اشتباه به سهام تا در ؟ (بدون نیاز نیست که شما یک آمازون انبار ارزش از کاغذ توالت.) کارشناسان هشدار می دهند که این اشتباهات شما احتمالا ساخت وقتی که می آید به جوراب زنانه ساقه بلند در فروشگاه:

ادامه مطلب: غیر منتظره اشتباه پزشکان می گویند شما باید جلوگیری از ساخت در اماکن عمومی

فراموش کردن ویتامین ها و مکمل های. “چه شما باید با تمرکز بر این است که خود را در کابینه پزشکی” بهداشت و سلامتی متخصص لیندا مورگان از انگیزه گوشه به ما می گوید. “جوراب زنانه ساقه بلند در ویتامین C و داروهای ضروری برای خانواده خود و دیگر کمک های اولیه اصول می تواند مهم و در عین حال اغلب نادیده گرفته شده و جنبه ای از مواد غذایی-تجربه خرید در حال حاضر.”

جوراب زنانه ساقه بلند در غیر ملزومات است. “اکثر مردم فقط باید خیلی فضا در خانه خود را به فروشگاه مواد غذایی و مواد غذایی. شما در حال انجام خود را زیانی اگر شما استفاده از فضای ذخیره سازی خود را در موارد غیر ضروری مانند تنقلات و یا نوشابه به عنوان ملزومات است که شما واقعا نیاز به طور منظم” مربی بهداشت و همچنین جیمی Bacharach طب سوزنی در بیت المقدس می گوید.

فراموش کردن مواد مغذی غذاهای متراکم. “اگر شما به سهام تا در حد calorically انبوه مواد غذایی مانند چیپس به صورت جداگانه بسته بندی دسر موارد بالا و کالری وعده های غذایی یخ زده شما می توانید خودتان را در معرض خطر احتمالی کمبود مواد مغذی. این یکی از بدترین اشتباهات شما می توانید زمانی که پا بر روی اقلام مواد غذایی. به جای سعی کردن در ویتامین و مواد معدنی غنی از مواد غذایی کنسرو میوه ها و سبزیجات قفسه پایدار شیر و جایگزین کنسرو لوبیا و حبوبات با اضافه شده بدون نمک و غلات و برنج و ماکارونی و نان شما می توانید به سادگی پاپ در فریزر برای تمدید عمر مفید” ثبت متخصص کیمبرلی رز-فرانسیس به ما می گوید.

جوراب زنانه ساقه بلند تا زمانی که شما لازم نیست. “اگر شما یک خانواده و یا همین حالا از طریق مواد غذایی به سرعت احساس نمی کند و نیاز به سهام تا فقط به خاطر آن” مربی بهداشت و همچنین جیمی Bacharach طب سوزنی بیت المقدس هشدار داد. “طرح با توجه به عادات شخصی خود به عنوان مخالف به آنچه که مردم در اطراف شما انجام می شود ممکن است.”

بیشتر بخوانید: 7 غذایی شما باید جلوگیری از خرید در فروشگاه مواد غذایی در سال 2020 با توجه به COVID کارشناسان

فراموش کردن غیر فاسد شدنی غنی از مواد مغذی, مواد غذایی. “من فکر می کنم بزرگترین اشتباه زمانی که پا بر روی مواد غذایی است که غنی ترین مواد غذایی از نظر مواد مغذی ضروری مانند ویتامین ها و مواد مغذی (به عنوان مثال میوه و سبزیجات) نیز فاسد ترین آنهایی که” استادیار بهداشت عمومی در کوده دانشگاه در سوئد جیانلوکا Tognon توضیح می دهد. “همین دلیل است که مهم است برای خرید آجیل خشک و میوه (به ترتيب بدون نمک و شیرین نشده) و همچنین میوه های یخ زده و یا سبزیجات است. همچنین ممکن است برای منجمد خود میوه و سبزیجات به خصوص اگر شما یک باغ یا یک برگ چغندر.”

سقوط قیمت سنگ آهن در بازار. “به عنوان وسوسه انگیز آن را به عنوان ممکن است به سهام تا در صابون و مواد شوینده و ضد عفونی کننده دست و دیگر COVID مربوط به موارد زیادی وجود دارد قیمت سنگ آهن در بازار در رفتن در حال حاضر” هشدار مربی بهداشت و همچنین جیمی Bacharach طب سوزنی اورشلیم. “مطمئن شوید که شما در حال گرفتن ارزش منصفانه برای پول خود را هنگامی که پا در عمده موارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر