Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI ربات خلاء/mop بررسی

نقد و بررسی – اگر شما یک خواننده به طور منظم از Gadgeteer شما می دانید که ما به طور منظم ارائه رباتیک خلاء را بررسی کند. همه و پسر عموی خود را به نظر می رسد ساخت رباتیک خلاء. بسیاری از به نظر می رسد به در خورد و نه در یک راه خوب. ما فرش در اتاق خواب ما و کف پوش سخت در بقیه از خانه. برای من یک رباتیک خلاء و رباتیک mop خواهد بود که جام مقدس از ابزار تمیز کردن. که و ما نهایی robot overlords برای من کار می کنند تا زمانی که آنها بیش از این است که فوق العاده جذاب است. به حل این است که من یک جفت از واحدهای یک خلاء و یک mop از iRobot – این Roomba و Braava جت مردمی است. اما این بدان معناست که دو دستگاه و حتی با توجه به این که آنها آگاه هستند از یکدیگر و با هم کار می کنند, که به معنی آن طول می کشد بیش از شش ساعت به طور کامل جارو و کف شوی. ما نیست معمولا خارج از خانه برای مدت طولانی است که بنابراین ما نمی mop به عنوان اغلب به عنوان ما باید.

اگر چه وجود دارد یک ترکیب واحد است که می تواند خلاء و mop در همان زمان ؟ Ecovacs معرفی کرده است DEEBOT T8 AIVI رباتیک خلاء mop. حتی اگر “T8” برای تلفن های موبایل ترسناک مانند اوایل نابودگر مدل من تصمیم به اجازه دهید آن را یک شات در تمیز کردن کلب Kastle.

آنچه در آن است ؟

این Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI (من اشاره به آن به عنوان “T8” برای conciseness) است روباتیک جارو و کف شوی. آن می تواند خلاء هر دو خلاء و mop به طور همزمان و انجام گشت امنیت ارائه دسترسی به زمان واقعی ویدیو.

چه چیزی در جعبه ؟

 • خلاء با یک جابجایی گرد و غبار بن
 • پایه شارژ
 • بند ناف قدرت
 • دو مجموعه از رفتگر برس (چپ و راست)
 • دو فیلتر و فوم فیلتر (یک مجموعه نصب شده در گرد و غبار bin)
 • پنج یکبار مصرف mop پد
 • یکی از قابل استفاده مجدد mp پد (نصب شده بر روی تصفیوی آداپتور)
 • دوربین خاموشی فیلتر
 • کتابچه راهنمای کاربر
 • کارت گارانتی
 • FCC انطباق کارت
 • راهنمای شروع سریع

مشخصات سخت افزاری

 • اندازه (WxH): 353×93.6 mm
 • سطح سر و صدا: ≤67 dBa
 • باتری: Li-ion 5200mAH
 • زمان کار: سخت زمین: 180 دقیقه
 • پوشش: 3,000 متر مربع جارو; از 2000 فوت مربع mopping
 • زمان شارژ: حدود 6.5 ثانیه
 • دارای رتبه قدرت: 40 وات
 • کار ولتاژ: 14.4 V
 • مدل no. از پایه شارژ: CH1822
 • Mop آب ظرفیت: 240 میلی لیتر
 • جهت یابی و نقشه برداری: دوربین و لیزر هوشمند با هدف به رسمیت شناختن
 • فرش تشخیص: اتوماتیک هوشمند

طراحی و امکانات

اگر شما تا کنون دیده ام یک ربات خلاء و سپس شما می دانید چه T8 به نظر می رسد. آن را دور با دو طرف رفتگر برس و بالا نصب شده لیزر نقشه برداری واحد.

راه اندازی

راه اندازی شامل قرار دادن و متصل کردن در پایه شارژ و قرار دادن خلاء در حوض. شما همچنین باید برای نصب DEEBOT برنامه و راه اندازی یک حساب کاربری.

نیز وجود دارد که لازم WiFI جفت شدن. تمام که شد تقریبا استاندارد است.

به عنوان به زودی به عنوان من اخراج همه چیز تا این کار رو کردم:

بنابراین آنها تا به حال به روز رسانی سیستم عامل از آن زمان ساخته شده بود تا زمانی که من آن را دریافت کرد. من جلو رفتم و نصب به روز رسانی.

آن را تنها در زمان یک زن و شوهر از دقیقه و خوب کار می کرد.

طراحی

بیایید شروع با گرد و غبار bin.

به نظر می رسد بسیار استاندارد است. اهرم قرمز/سوئیچ در سمت چپ خروجی فیلتر به نوسان بنابراین شما می توانید کمپرسی بن.

فیلتر میآید به فاش کردن اضافی فوم فیلتر.

که باعث می شود در سه سطح از فیلترینگ. اولین زیادی خاک به دام افتاده است با صفحه نمایش فیلتر ، سپس فوم متوقف می شود بزرگتر گرد و غبار. در نهایت این فیلتر پلیسه دار منازعه هر چیز دیگری.

گرد و غبار بن متناسب به مرکز واحد تحت درب لولایی.

به سمت پایین عکس شما می توانید قلم مو/برش که Ecovacs ملاحظه را شامل می شود. شما می توانید با استفاده از قلم مو به کمک در تمیز کردن فیلتر. برش بسیار شبیه یک کمربند ایمنی برش است که احتمالا برای ایمنی و می تواند مورد استفاده برای برش مو می شود که پیچیده در اطراف اصلی قلم مو یا رفتگر برس. به سمت بالا قرمز اصلی سوئیچ قدرت است. شما همچنین می توانید درب لولا لیزری نقشه برداری واحد و در حدود نیمی از قدرت را فشار دهید.

آب مخزن می تواند نگه دارید 120میلی لیتر آب برای تصفیوی. در اینجا ما می بینیم پایین مخزن.

دهانه در پایین هستند که در آن تصفیوی صفحه متصل.

این تصفیوی پد متصل با نوار چسب به تصفیوی صفحه. تصویر زیر نشان می دهد که قابل استفاده مجدد قابل شستشو پد متصل شده است.

در اینجا ما می بینیم بالای مخزن.

آبی لاستیک آیتم در سمت چپ این پوشش برای مخزن آب.

در بالا ما می بینیم لیزر نقشه برداری واحد و دکمه قدرت.

در مقابل شما می توانید دوربین های پنجره ها و جلوی لیزری نقشه برداری واحد.

من هنوز سوال حکمت تجهیز یک موبایل T8 ربات با دوربین های دیجیتال و friggin’ لیزر, اما هی که من! اگر شما می خواهم این ایده از یک ربات واتس قادر به دیدن Ecovacs شامل خاموشی پنجره که شما می توانید بر روی دوربین. آنها می گویند که پوشش دوربین ممکن است سازش تمیز کردن بهره وری.

در زیر ما پیدا کردن درایو اصلی چرخ کاستور و چرخ جلو (احاطه شده توسط شارژ پایانه های) اصلی با قلم مو و کنار رفتگر برس. دو خاکستری سوئیچ بین چرخ ها قفل که باز اصلی برس محفظه بنابراین شما می توانید تمیز کردن اصلی برس.

در پایان ما می بینیم نصب مخزن آب.

عملکرد

برای شروع با T8 آن نیاز به نقشه از خانه خود را. در اینجا ما floorplan برای مرجع است.

من قرار دادن یک نقطه قرمز که در آن ایستگاه شارژ واقع شده است درست کردن آشپزخانه در منطقه ناهار خوری.

اولین چیزی که متوجه شدم در هنگام اتصال به T8 با برنامه بود و مشغول آیکون.

آن چرخید و به یک بیت و سپس آمد تا با زیر:

اگر من پایین کشیده آن را تجدید و متصل به T8. اما این “نمی تواند” وضعیت اتفاق افتاده تقریبا هر بار که من سعی کردم برای اتصال به T8. یک ناراحتی جزئی اما هنوز ناراحتی.

این T8 نمایش داده می شود یک پیام اطلاعاتی اولین بار آن آغاز شده است.

گفتم T8 برای شروع یک smart جلسه تمیز کردن و اجازه دهید آن را برو. این T8 وحی پیمایش از طریق Kastle پیدا کردن راه خود را در هر اتاق از وسط اتاق خواب. در طول COVID-19 مستند ما تمیز جعبه و کیسه از لباس به کمک و آنها littering طبقه ساخت جارو تقریبا غیر ممکن است. ما تا به حال که درب بسته شده و به عنوان این امر می تواند غیر منصفانه به T8 به آن تلاش هر چیزی در آن وجود دارد.

هنگامی که آن را انجام داده بود در این برنامه نشان داد یک نقشه که ایجاد شد در طول جلسه تمیز کردن. من قرار داده و آن را در کنار ما floorplan برای مرجع است.

اجازه دهید فقط می گویند من تحت تاثیر قرار گرفته بود. نه تنها آن را نقشه از تمام خانه به جز در اتاق خواب بسته اما این دوربین همچنین نگاه کردن به رواق. رواق است که یک گام به پایین و بسته کردن درب های شیشه ای کشویی اما این دوربین می تواند نگاه را از طریق درب های کشویی شیشه ای و نقشه برداری آن را به خوبی. این نقشه همچنین شامل برخی از عجیب و غریب تیراندازی کردن مناطق از جلو اتاق خواب و رواق. هنوز مطمئن شوید که همه چیز در مورد.

آن را نیز به شما نشان می دهد شاخص بر روی نقشه که در آن موانع مواجه می شوند. آن را شناسایی کفش, کابل, و از جمله با آیکون های مختلف و از آنها بخواهید اگر شما می خواهید به reclean آن مناطق هنگامی که شما حذف موانع. که همه بخشی از AIVI هوشمند سیستم ناوبری. خوب.

من ریخته گرد و غبار بن و وای – من تحت تاثیر قرار گرفته بود.

ما تا به حال دیوارهایی به تازگی و هنوز T8 برداشت خاک جدی. مکش به طور خودکار تنظیم زمانی که آن را انتقال از طبقات سخت به فرش. آن را افزایش می دهد مکش بر روی فرش و قطره آن را به پایین بر روی زمین است.

هنگامی که T8 نقشه از خانه خود آن را تقسیم آن به مناطق. شما سپس می توانید با استفاده از این مناطق به هدف تمیز کردن شغل.

شما می توانید با استفاده از نقشه به تعریف ندارد-mop مناطق و دیوار مجازی که در آن ربات را وارد کنید. من تعریف تصفیوی در منطقه اول ، دوم و سوم L. خطوط قرمز هستند, دیوار مجازی تحت پیانو زیر میز و در رواق ورودی بنابراین T8 نمی کنید وجود دارد. شما همچنین می توانید ترکیب به طور خودکار ایجاد مناطق و یا تقسیم یک به دو. این ترکیب به خوبی کار می کرد. تقسیم شد سخت تر و یا ضربه از دست در مورد اینکه آیا آن را در واقع کار می کرد.

شما همچنین می توانید تعریف مناطق به تمیز با طراحی جعبه بر روی نقشه.

یکی دیگر از نکته جالب توجه در این نقشه این است که تفاوت در بافت. خطوط سفید نمایش فعلی یا اخیر تمیز کردن شغل راه است. اگر شما نگاه از نزدیک شما می توانید نور با خطوط مورب در برخی از مناطق. این است که در آن T8 شناسایی فرش. آن را شناسایی اتاق خواب فرش و همچنین به عنوان کوچک پرتاب فرش ما در مقابل اجاق گاز, یخچال و فریزر, مخزن, درب جلو و رواق ورودی بسیار سرد است. شما همچنین می توانید تعریف نقشه های متعدد برای طبقه های مختلف را در خانه خود. نیست که یک موضوع در فلوریدا تک-طبقه Kastle.

این برنامه اجازه می دهد تا شما را به نمایش پیام های تولید شده در طول تمیز کردن مانند یک پر گرد و غبار bin.

شما همچنین می توانید مشاهده سایر اطلاعیه های اینجا مثل یادآوری به جای برس.

این برنامه به شما می دهد دسترسی به تنظیمات مختلف برای ربات خود را.

تنظیمات پیشرفته شامل گزینه های برای تغییر نام ربات.

در این ویدئو مدیر به شما می دهد دسترسی به ربات دوربین.

شما می توانید به تماشای ویدئو زندگی می کنند به عنوان ربات پاک بحث بیش از این ربات بلندگو, گرفتن عکس و یا قرار دادن ربات در یک امنیت گشت. شما همچنین می توانید به صورت دستی کنترل ربات گشت زنی در اطراف خانه خود را. من سعی کردم آن و نمونه های تصویری.

کنترل بسیار اساسی اما شما می توانید درایو ربات در اطراف. پس از من ربات به نظر می رسید بسیار اشتباه است. من در این نقشه و این چیزی است که من تو را دیدم – من قرار داده و آن را در کنار من floorplan برای مقایسه.

منطقه دور در قرمز است که در اصل واقعی من floorplan. من نمی تواند توضیح دهد که چگونه ربات اضافه شده اضافی که فیلم مربع اما وای – آیا این پیچ floorplan. به نظر می رسید به تلنگر بخشی از floorplan به عنوان آن را در مقابل اتاق خواب خارج از خانه. آن را فقط ساده عجیب و غریب.

من در Ecovacs’ انجمن پشتیبانی و متعدد نظرات در مورد این موضوع. بزرگتر مسئله برای من این است که من دیدم دقیقا صفر پاسخ از Ecovacs پشتیبانی به سوالات. برخی از سوالات یک زن و شوهر بودند ، به نظر می رسد که Ecovacs نادیده حمایت خود فروم.

در حالی که نوشتن این نظر من یکی دیگر از به روز رسانی سیستم عامل. هنگامی که من اعمال می شود که نقشه واگردانی به یک نقشه دقیق از ما floorplan بنابراین من امیدوار هستم که موضوع ثابت شده است.

من سعی کردم تصفیوی بعدی. زمانی که من متصل تصفیوی ورق ربات به رسمیت شناخته شده آن و ظهور زیر است.

Mopping شامل حال اجرا در اطراف زمین funneling آب و کشیدن پد ، من خیلی تحت تاثیر قرار با تصفیوی عملکرد. در اینجا شما می توانید ببینید مرطوب منطقه پس از T8 می نشیند و بیش از.

Ecovacs اشاره نوسان تصفیوی لوازم جانبی است که ادعا به طور قابل توجهی بهبود تصفیوی عملکرد, اما این لوازم جانبی است که هنوز ذکر شده در وب سایت خود. صحبت از لوازم Ecovacs همچنین مذاکرات در مورد یک ایستگاه docking که نیز ارائه می دهد خودکار تخلیه زباله دانی اما این هم هنوز در دسترس نیست. من واقعا هیجان زده بود برای تست این به دلیل آن ویژگی های اختیاری. دوباره سوال در مورد در دسترس بودن در Ecovacs پشتیبانی از صفحه بدون جواب رفت.

در طول تصفیوی را T8 کردم خود را چنین تحت پیانو و نمی توانستم خود را سادهای نیست. من امیدوار بودم که این بود به جای ما Braava جت رباتیک mop اما بر اساس عملکرد فعلی من نمی تواند تغییر کند. در صورتی که تا کنون ارائه نوسان mop لوازم جانبی شاید پاسخ را تغییر دهید.

یکی مثبت این است که این خلاء در همان زمان آن را مبس (مبس) برای سطح سخت منطقه از آن خواهد شد یک واحد تمیز کردن منتقل می کند که در هر دو دسته جارو و زمین را بشویم. Ecovacs ادعا می کند که این را حذف 99.26 درصد از باکتری ها. آن را هوشمندانه جلوگیری از فرش مناطق در حالی که تصفیوی.

من سعی کردم یک امنیت گشت تا ببینید که چگونه T8 رفتار رانندگی در اطراف نشان دادن زمان واقعی تصویری از Kastle. آن را به نظر می رسید به خصوص مجذوب با ما رواق پشت درهای کشویی شیشه ای.

این است که تا حدودی طولانی تصویری نشان دادن و تلاش در گشت.

شما می توانید ببینید 12 ثانیه در جایی که به نظر می رسد به اشتباه با درب کشویی به رواق و دوباره در 5:40 جایی که آن را دوباره قفل می شود به درب کشویی. آن را با تمرکز بر یک قسمت از خانه ما در حالی که نادیده گرفتن بقیه از خانه. من در نهایت لغو گشت.

چیزی که من دوست دارم

 • نسبتا آرام
 • نسبتا سریع
 • عالی مکش
 • خلاء آن را به عنوان مبس (مبس) بنابراین شما لازم نیست که به خلاء اول
 • عالی فیلتر

آنچه که من می خواهم تغییر

 • آهسته به اتصال به واحد از برنامه
 • نقشه به نظر می رسد دیوانه – نیاز مستمر remapping – ممکن است ثابت با آخرین آپدیت
 • اشتباه گرفته می شود راحت تر از شما انتظار می رود با آن AIVI tech
 • بهبود منطقه تقسیم رابط
 • متوسط تصفیوی عملکرد – ممکن است بهبود یافته با انتظار و لوازم جانبی
 • قول داده اند که لوازم جانبی موجود
 • پاسخ به فروم سوالات در وب سایت شما

افکار نهایی

من می خواستم برای نوشتن یک بررسی در مورد T8 و آن توانایی تمیز کردن. افسوس که من مجبور به قبول ادامه داد: سازش از رباتیک پاک کننده. در سمت مثبت این T8 است که راه سریع تر در جارو از من Roomba 960. همچنین به نظر می رسد برای استخراج خاک از فرش و بسیار ساکت تر. که همه خوب است. من بسیار علاقه مند هستم در خود تخلیه پایه اما هیچ اطلاعاتی در Ecovacs وب سایت به طوری که می داند در صورتی که همیشه در حال آمدن است.

در تصفیوی طرف آن را به عنوان خوب به عنوان Braava جت m6. این Braava جت اسپری آب و سپس میکشد mop به جلو و عقب در سراسر منطقه است. این T8 فقط کشیدن یک مرطوب mop بیش از این منطقه است. شما می توانید بگویید که آن را به تمیز چند بار اما آن را به یک مقدار زیادی از زمان. اما آن خلاء و mop به طور همزمان به طوری که چون ما mop بیشتر و خوب است. من امیدوار هستم که اختیاری نوسان add-on برای mop بهبود عملکرد, اما Ecovacs هیچ اطلاعاتی در مورد زمانی که آن را ممکن است در دسترس و برای دو ماه نشده در پاسخ به هر گونه سوال خود را در صفحه پشتیبانی. که در خود است در مورد.

به طور کلی, من توصیه می Ecovacs OZMO T8 AIVI به عنوان یک راه حل تمیز کردن. این یک خلاء و تا حدودی قادر به mop. اگر شما خوب با یک نابودگر به نام لیزر و چشم انداز مجهز به ربات داشتن اجرای خود را در خانه من می خواهم یک شات بدهید. اگر گذشته خود را با نام “کانر” و شما می شنوید “Hasta la vista…” run!

قیمت: $799.99
که در آن به خرید: آمازون و یا مستقیم از Ecovacs
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Ecovacs.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort