خواننده و بازیگر سلنا گومز تحویل یک سخنرانی قلبی به دانش آموزان از خانواده های مهاجر بخشی از #Immigrad 2020 مجازی شروع. گومز شروع سخنرانی خود با شاد “تبریک به همه immigrads!”

Selena Gomez

گومز که مکزیکی تبار مشترک شخصی او داستان را با فارغ التحصیلی کلاس. “من می خواهم شما بدانید که شما موضوع و تجربیات خود را در بخش عظیمی از داستان آمریکایی گفت:” گومز. او ادامه داد: “زمانی که خانواده من به اینجا آمدند از مکزیک آنها را به حرکت مجموعه آمریکایی من داستان را به عنوان به خوبی به عنوان خودمانی. من افتخار نسل سوم آمریکایی-مکزیکی و خانواده من سفر و قربانی خود را به من کمک کرد من به جایی که من امروز هستم.”

Selena Gomez

چلپ چلوپ اخبار

او همچنین گفت که آمریکا داستان منحصر به فرد نیست. “هر یک از شما باید منحصر به فرد داستان تبدیل شدن به یک آمریکایی بنابراین بدون در نظر گرفتن که در آن خانواده خود را سرگرم کننده است بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت شما باید اقدام به کسب درآمد آموزش و پرورش به خانواده خود افتخار و برای باز کردن دنیای خود گفت:” گومز “پس من از ارسال همه عشق و علاقه من به شما بچه ها امروز تبریک می گویم و امیدوارم که شما بچه ها در حال تنظیم کردن به همه چیز که شما می خواهید.”

Selena Gomez

چلپ چلوپ اخبار

سلنا گومز, تا به حال مقدار زیادی از نور افکن در اوایل سرگرمی سال و همچنین بسیار عمومی بالا با جاستین بیبر. اما 2019 به ارمغان آورد جلو مادر گومز با یک آلبوم جدید و تمرکز.

Selena Gomez

چلپ چلوپ اخبار

در پاییز سال گذشته او اعلام کرد یک مستند جدید سری که او تولید شده برای Netflix به نام “زندگی مستند نشده.” این مجموعه مستند به شرح زیر هشت خانواده های مهاجر در مواجهه با احتمال اخراج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de