جاستین بیبر فقط یک اطلاعیه در مورد همسر خود را جراحی پلاستیک–ما را شوکه کرد!

جاستین بیبر و هایلی بیبر شده در اخبار به تازگی برای ارسال بس-و-دست برداشتن نامه ای به دکتر دانیل برتیک جراح پلاستیک است که محبوب Infinite. بارت به تازگی برجسته آیداهو در یکی از فیلم های خود را به عنوان او حدس زده چه کار مدل ممکن است تا به حال انجام می شود.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Justin and Hailey Bieber

در این ویدئو Barrett, مقایسه دو عکس هایلی-یکی از سال 2011 و یکی از 2016. تجزیه و تحلیل تفاوت ها در تصاویر, جراح پلاستیک حدس جراحی او ممکن است تا به حال یک کار بینی و همچنین به عنوان یک genioplasty. او همچنین فکر می کند او لب پرکننده.

دکتر برت توضیح می دهد: “من فکر می کنم آن را از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است–بدون گرفتن یک کمی از کمک کسی مثل خودم-برای رفتن از این تصویر, به این تصویر است.”

Hailey Bieber

با توجه به TMZ نامه متهم Dr, Barret با استفاده از هایلی نام تصویر و شباهت بدون اجازه برای ترویج عمل خود را. در این نامه همچنین مدعی است که دکتر “گسترش نادرست uncorroborated ادعا می کند که خانم بیبر تحت عمل جراحی پلاستیک.”

Justin and Hailey Bieber

این ستارههای’ تیم حقوقی ادعا می کند که این ویدیو یک مثال از “اطلاعات نادرست افترا, تهمت زدن, کاذب, نور, نقض حقوق تبلیغات کپی رایت نقض علامت تجاری و علامت سرویس نقض.”

Justin and Hailey Bieber

دکتر برت خودداری کرده است به تصویری پایین و گفت که او را در مقابله با عواقب قانونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>