Zendure X5 قابل حمل, باتری, بررسی

نقد و بررسی – این Zendure X5 است و نه فقط یکی دیگر از بسته باتری قابل حمل. وجود دارد صدها نفر از خارجی شارژر باتری گزینه های در دسترس, بنابراین پیدا کردن یکی که ارزش پول خود را می تواند یک چالش. من همیشه به دنبال ویژگی های اضافی فراتر از پایه قابلیت شارژ است که در هر بسته باتری ارائه می دهد. در این جبهه به Zendure ارائه می شود در بیشتر قسمت ها.

آنچه در آن است ؟

این Zendure X5 کوچک 15,000 میلی آمپر باتری ارائه می دهد که USB-C ورودی و خروجی قابلیت دو USB-یک خروجی و توانایی عمل به عنوان یک مرکز برای دستگاه شما آن را به هم وصل کنید. USB-C ورودی و خروجی باید PD (تحویل برق) قابلیت به 45W است که به اندازه کافی برای شارژ یک لپ تاپ کوچک حتی در حالی که آن را استفاده می شود. USB-یک پورت خروجی پشتیبانی تا 18W خروجی است که به اندازه کافی برای شارژ یک گوشی اپل و بیشتر از دیگر دستگاه های قابل حمل بسیار به سرعت.

چه چیزی در جعبه ؟

 • X5 15,000 mAh Power Bank و هاب USB با قدرت تحویل (سیاه یا سفید)
 • نوع USB-C به USB-C و USB-کابل
 • برچسب
 • کتابچه راهنمای کاربر
 • Zendure 2 سال گارانتی محدود

(من بررسی واحد نمی آمد با هر کابل دشنه کتابچه راهنمای کاربر و یا گارانتی به طوری که آنها نشان داده شده است در هر یک از تصاویر.)

مشخصات سخت افزاری

 • ظرفیت: 15,000 میلی آمپر 3.63 V / 54.6 Wh
 • ابعاد: 4.5″ x 2.9″ x 1″ (114.5 mm x 74 متر x 25mm)
 • رنگ: سفید/نقره ای لهجه و یا سیاه و سفید و لهجه طلا
 • مواد: ABS + PC
 • ورودی: USB-C: 5V/3A 9V/3A 12V/3A, 15V/3A 20V/2.25; (PD 3.0, QC 3.0/2.0 کنفدراسیون فوتبال آسیا FCP)
 • حداکثر ورودی: 45W
 • خروجی: USB-C: 5V/3A 9V/3A 12V/3A, 15V/3A 20V/2.25 45W, Max; (PD 3.0, QC 3.0/2.0 کنفدراسیون فوتبال آسیا FCP); USB-A: 5V/3A 9V/2A 12 ولت/1.5 A 18W Max; (QC 3.0/2.0 کنفدراسیون فوتبال آسیا FCP)
 • حداکثر خروجی: کل 48W Max
 • گواهینامه: CB / ROHS / BSMI / UN38.3 / RCM / PSE
 • گارانتی: 2 سال

طراحی و امکانات

X5 یک خرما به اندازه پلاستیک تحت پوشش باتری با لهجه های فلزی در انتهای. نسخه سیاه و سفید دارای لهجه های طلا و یک نقره لهجه. این یک نگاه بسیار شیک. تمام اتصالات در انتهای آن با یک قدرت/هاب سوئیچ حالت دکمه و 4 LEDs سفید که نشان می دهد سطح شارژ و توپی حالت.

X5 حدود 2/3 اندازه بزرگتر از 10 ، 000 میلی آمپر باتری است که من تا به حال برای سال و به نظر می رسد به وزن حدود نصف است. آن را نیز بسیار بیشتر pocketable به طوری که آن را آسان به نگه دارید تا با شما اگر شما نیاز به بالا کردن تلفن خود و یا دستگاه های دیگر در حالی که بر روی بروید. متاسفانه آن را ندارد ساخته شده است در چراغ قوه که من مسن تر باتری است اما این خوب است چرا که من یک فراوانی از چراغ قوه فقط در مورد همه جا من به در خانه من و من همیشه می خواهم به نگه داشتن یک یا دو روز من وقتی که من در خانه نیست.

یکی از چیزهایی که کمی ناامید کننده است که سرعت انتقال داده در hub حالت. من در زمان دو USB 3.0 درایوهای فلش و تست خواندن و نوشتن سرعت هر دو از طریق هاب و به طور مستقیم متصل به لپ تاپ Dell. با یک پیر Kingston من 23 MB/sec. نوشتن و 38 MB/sec. خواندن از طریق hub در حالی که من 25 MB/sec. نوشتن و 164 MB/sec. خواندن به طور مستقیم متصل به دل. با یک درایو فلش مموری پی ان وای, من 38 MB/sec. نوشتن و 39 MB/sec. خوانده شده در حالی که من کردم 70 MB/sec. نوشتن و 180 MB/sec. خواندن به طور مستقیم متصل به دل. که خیلی تفاوت قابل توجهی به خصوص با سرعت خواندن در هر دو دیسک. اگر شما در حال انتقال بسیاری از اطلاعات این نمی تواند یک مسئله بزرگ است اما سرعت انتقال قطعا نهفته در مقابل اتصال درایوهای غیر مستقیم به کامپیوتر. برای یک مک بوک یا لپ تاپ های دیگر است که تنها دارای یک USB-C پورت این می تواند یک راه حل خوب حتی با محدود سرعت.

یکی دیگر از ناامید کننده ترین چیزی که با hub حالت بود که من نمی توانستم آن را به کار با iPad من. دو بار ضربه بر روی دکمه شروع به فلاش Led ها به همان شیوه آن را در حالی که متصل به کامپیوتر من اما دو درایوهای فلش را نشان نمی دهد تا در iPad. این امر می تواند مناسب از ویژگی های از iPad تنها دارای یک USB-C پورت بنابراین وجود دارد هیچ راهی برای استفاده از یک درایو فلش در حالی که شارژ اپل با X5.

نصب و راه اندازی

واقعا وجود دارد هیچ چیز به غیر از در نظر گرفتن X5 خارج از جعبه و مطمئن شوید که آن را شارژ. USB-C پورت پشتیبانی از PD به 45W برای هر دو ورودی و خروجی تا شارژ آن را بسیار طولانی اگر شما حق شارژر. وقتی که من اولین بار X5 من برداشت یک 12W شارژر اپل به خاطر آن بود که نزدیک ترین من تا به حال. با استفاده از یک USB به USB-C کابل تست کردم زمان شارژ. X5 دارای 4 Led است که نشان می دهد قدرت; 2 نفر از آنها روشن شد تا احتمالا نشان می دهد که آن را در جایی بین 50% – 75% شارژ می شود. از آن زمان 9 ساعت به پایان شارژ تمام راه را. پس از آن با استفاده از یک 18W PD قادر به شارژر قطع کل زمان برای شارژ کردن فقط چند ساعت پس از آن قطعا کمک می کند تا به یک خوب PD-قادر به شارژر در دسترس است.

من هم تست شده با این دو لپ تاپ یک پردازنده core i7 Dell و دیگر 2019 i5 مک بوک ایر. دل رفت و از 5 درصد به 41 درصد در کمتر از 1 ساعت در حالی که من با استفاده از آن قبل از اینکه به طور کامل تخلیه X5. ویندوز به من بگویید که من تا به حال آهسته شارژر USB وصل احتمالا به این دلیل که دل می آید با یک 60W شارژر. آن را هنوز هم خوب کار می کرد. مک بوک ایر رفت از 28 درصد به 98 درصد در 1 ساعت و 20 دقیقه; برخی از که بود در حالی که لپ تاپ مورد استفاده قرار گرفت, برخی نمی شد با صفحه نمایش خاموش است. البته شارژ بار متفاوت خواهد بود بسته به مشخصات که آیا دستگاه شما در حال شارژ است که استفاده می شود و آنچه شما انجام می دهند اما این امر به راحتی می تواند به اندازه کافی برای به دست آوردن چند ساعت اضافی از هر کدام از این لپ تاپ است که آنچه شما نیاز دارید هنگامی که شما در حال کار از یک کافی شاپ یک هواپیما و یا هر جای دیگری که در آن شما لازم نیست که راحت AC قدرت در دسترس است.

شارژ 2020 iPad Pro 11″ رفت و از 0% به 100% در حدود 1 ساعت و 40 دقیقه با صفحه نمایش خاموش است. در حالی که نوشتن این نقد و بررسی بر روی iPad من تست کردم شارژ از USB-پورت با یک USB به USB-C کابل. این است که قادر به نگه داشتن آی پد شارژ با باتری رفتن تا 1% هر 5 – 10 دقیقه; تعویض بیش از USB-C خروجی با سرعت بالا شارژ به طور قابل توجهی. اپل می آید با یک 18W USB-C شارژر اما اپل می گوید شما ممکن است سریع تر شارژ اگر شما یک شارژر است که قادر به خروجی بیشتر از آن است که من می توانم تایید می کنند به صورت.

همانطور که اشاره کردم من دریافت نمی دستی با X5 ولی نشد دستی برای X6 که بزرگتر 20,100 میلی آمپر باتری با دو USB-یک پورت. در که دستی در آن گفت: به دو دکمه power را فشار دهید را وارد کنید hub حالت; این نیز مشغول به کار در X5. وقتی که من این قدرت 4 Led ها شروع به چشمک زن در یک زمان و USB stick نشان داد تا بر روی لپ تاپ من.

X6 دستی نیز می گوید: شما می توانید با فشار دکمه پاور به مدت 3 ثانیه برای ورود به آنچه به آنها تماس بگیرید X-شارژ حالت یک حالت کم قدرت برای دستگاه های کوچکتر مانند ساعت های هوشمند, بلوتوث, هدفون, باند تناسب اندام ، تلاش این روی X5 به نظر نمی رسد به تغییر هر چیزی. من قادر به شارژ یک هدست بلوتوث بدون تغییر حالت شاید X5 خودکار سنجش از دور و به طور خودکار سوئیچ به X-شارژ حالت هنگامی که آن حواس یک دستگاه است که تساوی قدرت کمتر.

چیزی که من دوست دارم

من مانند این است که یک باتری با ظرفیت بالا در یک سبک وزن بسته. داشتن یک باتری است که می تواند مسئول هر چیزی من به احتمال زیاد باید با من بزرگ است و در 15,000 میلی آمپر آن را به یک ترکیب کامل از ظرفیت و قابلیت حمل. X5 نیز دریافت نمی کند بسیار گرم و یا در حالی که در حال شارژ و یا شارژ دستگاه دیگر حتی یکی که طول می کشد قدرت بیشتر. این آجدار طراحی به نظر می رسد برای کمک به جریان هوا در مقابل داشتن کاملا مسطح طرف.

آنچه که من می خواهم تغییر

 • افزایش USB سرعت انتقال در حالت hub
 • را hub حالت سازگار با ipad

افکار نهایی

با وجود آن چند جزئی محدودیت Zendure X5 بسته باتری قابل حمل است که به خوبی ساخته شده جامد و جمع و جور و با ظرفیت بالا قدرت بانک کمک خواهد کرد که شما را از طریق روز خود را هر زمان که شما نیاز به دور از استاندارد قدرت.

قیمت: $99.99 قیمت
که در آن به خرید: www.zendure.com و Adorama
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Zendure.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>