ترسناک دلیل شما هرگز نباید اضافه کردن این سس به تخم مرغ ها را

اگر شما در حال شروع صبح خود را با تخم مرغ شما را به یک شروع سالم. تخم مرغ یک منبع بزرگ از پروتئین است و می تواند کمک به شما اقامت کامل در طول صبح–و آن را آسان تر به چوب به یک رژیم غذایی است. برخی از پر کردن است که مردم به طور منظم قرار داده و در تخم مرغ می تواند در واقع به دور از این مزایای بهداشت و درمان.

به طور خاص اگر شما به طور منظم اضافه کردن سس گوجه فرنگی به تخم مرغ خود را می تواند تبدیل به یک مانع واقعی به از دست دادن وزن.

eggs and ketchup

شاتر

سس گوجه فرنگی

سس گوجه فرنگی ممکن است به نظر می رسد مانند آن را بیش از حد ناسالم به خصوص با توجه به آن می آید از گوجه فرنگی. اما, آن را می توانید اضافه کردن مقدار زیادی از قند و نمک و کالری به وعده غذایی خود را.

با توجه به Popsugar, “سس گوجه فرنگی نسبتا بالا در قند حدود چهار گرم شکر در هر قاشق غذا خوری (و بسیاری از ما استفاده از بسیاری بیش از یک قاشق غذا خوری!). این می تواند اضافه کردن به سرعت از نظر کالری و شکر اضافه شده در کل یک وعده غذایی به ویژه هنگامی که با توجه به این که فقط نمک و فلفل.”

ketchup

شاتر

شبکه غذایی توضیح میدهد: “دو مواد تشکیل دهنده نگرانی در سس گوجه فرنگی در حال نمک و شکر. در هر قاشق غذا خوری سس گوجه فرنگی حاوی 4 گرم قند و 190 میلی گرم سدیم.”

eggs with ketchup

شاتر

علاوه بر این نمک و شکر افزوده شده به سس گوجه فرنگی.

“اگر چه 4 گرم قند به نظر نمی رسد مانند بسیاری زیادی از آن می آید از قند اضافه شده به عنوان طبیعی قند موجود در گوجه فرنگی. همان می رود برای اضافه نمک: مصرف 8 قاشق غذا خوری از سس گوجه فرنگی شما را از رسیدن به خود را به سدیم نیاز برای تمام روز, بنابراین اگر شما می خواهم به ریختن بر روی مسائل آن را آسان به بیش از حد سدیم” شبکه غذایی توضیح می دهد.

feet on a scale

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما در حال پوشش تخم مرغ را در سس گوجه فرنگی, آن ممکن است یک ایده خوب برای شروع به نگه داشتن این سدیم بالا و قند بالا با شکوه در حد اعتدال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر