براد پیت فقط اجازه دهید این راز در مورد خانواده اش لغزش

شایعات که شما باور دارید در غیر این صورت اما براد پیت است که در واقع بسیار نزدیک با شش فرزند با آنجلینا جولی, یک منبع نزدیک فقط نشان داد.

پس خود 2016 تقسیم و پس از آن حضانت نبرد آن به تصویر کشیده شده بود در رسانه ها که براد نیست باید بهترین ارتباط با بچه های خود. اما این کاملا برعکس با توجه به گزارش های اخیر. در اینجا همه چیز را ما می دانیم:

ادامه مطلب: کیت میدلتون دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

منابع نزدیک به “Once Upon a Time in Hollywood” ستاره فقط نشان داد که او فوق العاده است با تمام کودکان خود با انجی–Zahara پیت, Pax, Vivienne Knox و نگاه یکسان دختر شیلوه جولی-پیتکه به تازگی تبدیل شده 14.

یک منبع وحي سرگرمی امشب که جوانی نزدیک با هر دو پدر و مادر با وجود تلخ تقسیم می شود.

“همه بچه ها شده اند به دنبال به جلو به شیله تولد و برنامه ریزی برای جشن تولد کیک” این منبع گفت. Aw و ما باید امیدوارم!

ادامه مطلب: Ryan Seacrest فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت سلامت–خیلی غمگین!

اما این همه نیست–براد گزارش شده است که کاملا افتخار دختر خود را به عنوان او وارد سال. “براد است تا افتخار شیله و کسی که او تبدیل شده است” این منبع ادامه داد.

“او دوست دارد که او همیشه باقی می ماند درست به خودش است و خیلی خوب به برادران و خواهران او.” آن را دریافت نمی کند شیرین تر از آن!

ادامه مطلب: Khloe Kardashian غیر قابل تشخیص به نظر می رسد در حال حاضر–آن را ترسناک!

و جدید بازداشت توافق بین دو والدین احزاب بسیاری از تعجب که اگر براد و انجی حتی گرم کردن به هر یک از دیگر ؟ در اینجا امید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme