4 برنامه های پیام رسانی هیچ کس نباید استفاده کنه در سال 2020 به گفته کارشناسان

با توجه به این واقعیت است که اکثر مردم در حال گذراندن وقت خود را در داخل خانه خود را در طول این مستند برای COVID-19 گیر یک گزارش جدید نشان می دهد که کاربران زمان روی صفحه نمایش (زمان صرف شده بر روی گوشی های هوشمند خود را) به طور قابل توجهی بالا رفته است. با توجه به مقاله منتشر شده توسط مستقل از گوشی های هوشمند استفاده می رفته تا بیش از 200 درصد که در آن بسیاری از مردم صرف مقدار زیادی زمان بیشتری را بر روی رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی. و با توجه به انتخاب گسترده ای از پیام رسانی برنامه های موجود در فروشگاه های برنامه های مختلف این مقاله متمرکز شده است برای کمک به شما مناسب را انتخاب کنید برنامه پیام رسانی است که متناسب با هدف و که برنامه های پیام رسانی را حذف کنید. در اینجا 4 برنامه های پیام رسانی است که هیچ کس نباید استفاده کنه در سال 2020 به گفته کارشناسان:

اسنپ چت

“اسنپ چت یک نرم افزار پیام قطعا هیچ کس نباید استفاده کنه در سال 2020 است. ایده اصلی در پشت اسنپ چت است که پیام ها, عکس ها و یا فیلم ها به نظر می رسد برای یک مقدار از زمان تعیین شده توسط فرستنده قبل از ناپدید شدن برای همیشه” با توجه به سارا Petrova, یک مهندس نرم افزار در Intel & Co-founder از Techtestreport. Petrova ادامه “این گیرنده می توانید تصاویر را با در نظر گرفتن صفحه نمایش آن هستیم. بنابراین اگر شما در حال ارسال کردن چیزی با این قصد که گیرنده فقط می توانید ببینید که تصویر برای یک مقدار کوتاه از زمان شما ممکن است یک بد بیداری.”

Petrova نگرانی “اگر چه Snapchat را به شما اطلاع فرستنده زمانی که گیرنده طول می کشد یک تصویر از شما تصویر یا فیلم وجود دارد راه هایی برای دور زدن این مکانیسم هشدار. یک برنامه وجود دارد به نام SnapHack که circumvents SnapChat را زودگذر ویژگی در دسترس نباشد با اجازه دادن به گیرندگان به سادگی ذخیره “snaps” (که چیزی است که آنها نامیده می شود). همچنین: هیچ کس نمی داند اگر تصاویر شما ارسال واقعا رفته از سرور و یا هنوز هم وجود دارد که بدان معنی است که برخی از عکس های شرم آور می تواند تبدیل به عمومی در مورد یک هک از اسنپ چت در سرور.”

Google Talk و Hangouts

به گفته علی رضوی از رویای قهرمان “آن (Google Talk) یک نسخه مستقل از Gchat که به نظر می رسید مانند آن رمزی در دقیقه 15 توسط کسی که در ناهار خود را.” و رضوی همچنین می افزاید: “این (Hangouts) بوده است tinkered به مرگ توسط گوگل یک نسخه پف کرده از Gchat شده است که هل پایین ما گلوی اما همیشه سهم بازار از آنجا که هر کس با استفاده از Gmail.”

WeChat

Suman Saha ارشد تکنولوژی افسر در Nosh Technologies, اشاره, “تلفن های ما هستند و نه فقط دستگاه های ارتباطی دیگر. آن را تبدیل به یک بانک یک همراه و همدم و یک پنجره به جهان برای برخی از. ما باید بیشتر امنیت را به آرامی. WeChat سال گذشته دخیل داشتن به بیرون درز اطلاعات شخصی بیش از 300 میلیون کاربر. این یک سوال بزرگ در امنیت اطلاعات. از این رو من شخصا کاملا توصیه به هدایت و روشنی از آن است.”

Facebook Messenger

به غیر از فوق برنامه های شما باید خوب با استفاده از برنامه های پیام رسانی دیگر که در دسترس هستند در بازار. نگه داشتن در ذهن که اگر شما با استفاده از Facebook Messenger و سپس شما باید با احتیاط به عنوان به خوبی. Facebook Messenger است که امروزه پر از رباتها و stalker ها و برنامه های اندروید و یا iOS سیستم عامل شناخته شده هستند و مخل به گوشی های هوشمند خود را باتری در حالی که در حال اجرا در پس زمینه در تمام زمانها. اما آن را کاملا غیر ممکن است به این باور زندگی خود را بدون Facebook (یا رسول الله) در حال حاضر به خصوص در طول مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر