اگر شما تعجب در مورد بهترین راه برای فروشگاه مواد غذایی در طول coronavirus این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که شما باید صرف زمان به عنوان کوچک که ممکن است در فروشگاه های مواد غذایی. اما نگه داشتن سفرهای خود را موثر به ویژه هنگامی که شما نیاز به سهام تا در مواد غذایی می تواند یک چالش.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای راز هک افراد در حال استفاده برای صرفه جویی جای خود را در خط در فروشگاه مواد غذایی.

grocery shopping

شاتر

با توجه به فوربسیکی از روش های به نگه داشتن وقت خود را در فروشگاه های مواد غذایی به حداقل است صرفه جویی در مکان خود را در خط.

نویسنده توضیح میدهد: “یکی از مورد علاقه من در بازارهای غربی واشنگتن بازار مرکزی. در زمان عادی این بازار را شگفت انگیز است و به عنوان سوم جایی است که رقبا بهترین استارباکس (ببخشید Howard) و آنها را به یک waitlist برنامه به طوری که بیش از حد بسیاری از مردم هستند در فروشگاه در یک زمان. آن را ممکن است برای ذخیره یک نقطه. من فکر می کنم فروشگاه های دیگر ممکن است می خواهم به محک زد.”

grocery line

شاتر

OpenTable نیز راه اندازی برنامه ها برای کمک به مردم محدود کردن مقدار زمان صرف آنها در فروشگاه های مواد غذایی.

در شرکت فروشگاه های این برنامه حتی می تواند به شما کمک کند ذخیره خرید بار توضیح “فقط مانند رزرو یک میز در یک رستوران شما می توانید ذخیره زمان برای ورود به یک فروشگاه است.”

grocery shopping

شاتر

OpenTable همچنین ارائه آنلاین waitlists–“به جای فیزیکی خط به یک فروشگاه با استفاده از تلفن خود را برای پیوستن به یک آنلاین waitlist و صبر کنید به دور از هر گونه جمعیت.”

grocery store

شاتر

علاوه بر این, شما همچنین می توانید ثبت نام برای منظقه وانت و یا تحویل مواد غذایی. به عنوان بسیاری از Covid-19 محدودیت های در حال شروع به شل وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر تحویل ویندوز و وانت بار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de