استارباکس ارائه خواهد شد کارکنان داوطلبانه ترک غیبت برنامه!

این خبری بزرگ برای کارگران تحت تاثیر کاهش ساعات کار به عنوان زنجیره ای قهوه به آرامی بازگشایی فروشگاه در میان COVID-19 شیوع.

ادامه مطلب: Netflix فقط یک اطلاعیه و مردم در حال از دست دادن آن!

کارکنان را انتخاب کنید که به این برنامه وارد خواهد شد که مراقبت های بهداشتی بیمه تحت پوشش کامل از طریق سپتامبر 30 سال 2020 است. این شرکت اعلام کرد این اخبار از طریق یک نامه سرگشاده در وب سایت خود را در هفته گذشته.

سیاست جدید با هدف حمایت از اعضای تیم تحت تاثیر این رمان coronavirus فروشگاه تعطیلی و پس از آن بازگشایی. مدیر عامل شرکت کوین جانسون قبلا هشدار داده است که بسیاری از فروشگاه های “نمی خواهد نیاز به همان سطح از نیروی انسانی” به عنوان آنها قبل از اینکه به این بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: Chick-Fil-A فقط اعلام کرد که یک به روز رسانی بزرگ به فروشگاه های آن–مردم به اشتباه گرفته شده!

کارگران می توانید انتخاب کنید به انتخاب کردن در به این COVID-19 مربوط به سیاست و رفتن به مرخصی بدون حقوق از طریق سقوط استارباکس معاون اجرایی رئیس جمهور Rossann ویلیامز گفت: در نامه ای که نوشته شده بود به وب سایت شرکت.

از طریق این برنامه آنها را حفظ خواهد کرد دسترسی به خود موجود و مزایا و حق بیمه خود را کامل پرداخت می شود توسط این شرکت و نیز رایگان به “کشف هر COVID-19 فدرال و دولت جبران خسارت بیکاری” که شامل 600 دلار در هفته کمک تحت مراقبت عمل می کنند.

ادامه مطلب: هدف فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

“من می دانم که برخی از همکاران که در حال مواجهه با کاهش ساعت ممکن است ترجیح می دهند از این فرصت به دنبال یک مسیر متفاوت در خارج از استارباکس و ما با توجه به چگونه به بهترین حمایت و مراقبت از این همکاران به عنوان” ویلیامز در این نامه اعلام کرد.

در صورتی که شما آن را از دست رفته استارباکس به بازگشایی حدود 85 درصد از آن ما مکان های, برخی با اصلاح عملیات در این ماه پس از ماه از عملیات محدود (به طور عمده در درایو از طریق مکان) در طول شیوع بیماری است.

ادامه مطلب: استارباکس فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

در طول بحران این شرکت ارائه شده 30 روز پرداخت می شود ترک برنامه برای کارگران بودند که راحت نیست که به کار میان ویروسی همه گیر. ما تحسین استارباکس برای تعهد خود را به ایمنی کارگران در طول این بحران!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de